První fáze projektu Tulipa Třebešín prošla úspěšně kolaudací, staví se další byty

Hlavní stránka / Novinky na webu / První fáze projektu Tulipa Třebešín prošla úspěšně kolaudací, staví se další byty

2.3.2017

První fáze projektu Tulipa Třebešín prošla úspěšně kolaudací, staví se další byty V projektu společnosti AFI Europe Tulipa Třebešín skončila kolaudace první fáze. Prodáno je přitom již 50 procent bytů druhé etapy projektu, který se nachází na rozhraní pražského Žižkova a Strašnic. Ve výstavbě jsou aktuálně dva devítipodlažní domy s 250 bytovými jednotkami o velikosti 1+kk až 4+kk a 300 parkovacími místy.

„Demolice posledních objektů bývalého areálu Pramen je dokončena, a tím je celé území připraveno pro výstavbu dalších fází projektu. Výstavba druhé fáze, která byla zahájena v červnu loňského roku, pokračuje podle plánu, její dokončení je plánováno v roce 2018,“ uvádí Elena Pisotchi, obchodní a marketingová manažerka AFI Europe.
 
První etapa tohoto rezidenčního projektu je vyprodaná, první obyvatelé se nastěhují v průběhu druhého kvartálu letošního roku. Tuto etapu tvoří 183 bytových jednotek, z nichž největší podíl tvoří byty o dispozicích 2+kk a 3+kk.
 
V rámci výstavby první fáze projektu Tulipa Třebešín byla postavena část nové komunikace Zvěřinova. „Městská část Praha 3 vytvořila seznam názvů pro nové ulice a náměstí v okolí rozvojové lokality Nákladového nádraží. Názvy nových ulic vychází z novodobé historie našich dějin a vztahují se k osobnostem spjatým s 17. listopadem 1989,“ dodává Elena Pisotchi.
 
 
Ulice byla pojmenována po Prof. ThDr. Josefu Zvěřinovi, římskokatolickém knězi, historikovi umění a filozofovi, jednom z prvních signatářů Charty 77 a spolupracovníkovi kardinála Františka Tomáška. V listopadu 1989 navštěvoval stávkující studenty a často hovořil na pozvání v terénu. Byl zakladatelem a prvním předsedou České křesťanské akademie.
 
Od začátku letošního roku je zájemcům o bydlení v Tulipě Třebešín k dispozici nové prodejní centrum, které bylo přemístěno ze staré budovy u zastávky autobusu do nového prostoru přímo u areálu výstavby druhé etapy projektu. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Тали цепные читать на сайте.
www.winnerlex.com.ua

купить аккумулятор Ирпень
Všechna práva vyhrazena © 2018