RE/MAX Holdings má nového celosvětového šéfa

Hlavní stránka / Novinky na webu / RE/MAX Holdings má nového celosvětového šéfa

16.2.2018

RE/MAX Holdings má nového celosvětového šéfa Celosvětové vedení realitní sítě RE/MAX má nového generálního ředitele, kterým se stal Adam Contos. Na svůj nový post se připravoval od loňského května, kdy byl - společně s majitelem a zakladatelem RE/MAX Davidem Linigerem - jmenován spoluředitelem společnosti. David Liniger zůstává členem představenstva holdingu.

„Adam Contos je talentovaným a respektovaným ředitelem, který kombinuje hluboké znalosti o realitním odvětví s odpovídající touhou řídit RE/MAX vpřed. Věříme, že naváže na své dosavadní úspěchy, mimo jiné s využíváním technologií a důrazným zaměřením na inovace. Jsme také potěšeni, že zakladatel David Liniger bude nadále spolupracovat s představenstvem a celou sítí a bude nadále poskytovat své názory a zkušenosti," říká člen představenstva Richard Covey.
 
Adam Contos vstoupil do společnosti v roce 2004, aby pracoval s franšízanty a makléři. Následující rok byl povýšen do role viceprezidenta společnosti pro regiony Kalifornie a Havaj, později přidal i region Florida. V roce 2013 byl povýšen na viceprezidenta pro regionální rozvoj a poté na viceprezidenta pro marketing. Během své marketingové činnosti vybudoval spolu s týmem pro rozvoj podnikání nový prodejní proces franšízy, který podpořil růst celé sítě.  

 

 
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

читать далее

farm-pump-ua.com

www.best-cooler.reviews
Všechna práva vyhrazena © 2018