Rezidenční projekt Modřanský Háj vstupuje do další stavební etapy

Hlavní stránka / Novinky na webu / Rezidenční projekt Modřanský Háj vstupuje do další stavební etapy

6.3.2018

Rezidenční projekt Modřanský Háj vstupuje do další stavební etapy Úspěšný rezidenční projekt Modřanský Háj developerské společnosti Avestus Real Estate se začal rozrůstat o další jednotky. Třetina z nich přitom své majitele znala ještě před plánovaným zahájením výstavby. V blízkosti Modřanské rokle v následujících měsících vyroste téměř 150 nových možností bydlení zahrnujících byty, dvojvily i prémiové vily.

Modřanský Háj je jedním z nejrychleji rostoucích rezidenčních projektů v Praze. Na začátku března byla zahájena výstavba dalších 134 bytů v devíti bytových domech, pět dvojvil a tří vil s dokončením naplánovaným v letech 2019 až 2020. Důraz na komfort a bezpečí, sousedská atmosféra, nadčasová architektura a zeleň předzahrádek, zahrad či střešních zahrad se u klientů těší velké oblibě. Oceňují blízkost přírody i centra metropole, stejně tak řadu příležitostí pro sportovní a společenské vyžití v okolí Modřanského Háje. I proto je z aktuálně zahájené etapy již více než jedna třetina jednotek prodána či zarezervována.

„Dosavadní výsledky prodejů potvrzují pokračující zájem o komfortní bydlení obklopené zelení v klidných částech Prahy. Jsme proto rádi, že nová etapa výstavby v Modřanském Háji byla zahájena podle plánu v souladu s poptávkou našich klientů,“ řekl David Kříž, manažer rezidenční výstavby ve společnosti Avestus Real Estate. „Do připravovaných jednotek jsme se rozhodli zahrnout i některé úpravy, které se setkaly s pozitivní odezvou již u minulé výstavby. Například v rámci standardu všech objektů v bytech v posledních podlažích provádíme přípravu na střešní okna.”
 
 
Nová etapa výstavby zahrne 134 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v budovách typu A, C, D a E s cenami zhruba od 2 480 000 Kč. Součástí všech jsou vlastní balkony či terasy, předzahrádky, zahrady nebo střešní zahrady. Dokoupit lze také parkovací stání v podzemních garážích.  Rovněž byla zahájena výstavba 5 dvojvil v kategorii 5+1 s plochou od 193 metrů čtverečních a tří prémiových vil v dispozici 5+1 nabízejících více než 282 metrů čtverečních. Ke všem těmto typům bydlení náleží vlastní zahrady, terasy nebo balkony a dvě parkovací místa v ceně.
 
V Modřanském Háji aktuálně pokračuje i výstavba 16 rodinných domů s dispozicemi 4+kk a 5+1, jejichž kolaudace je plánována na září letošního roku. V současné době je již téměř polovina z nich prodána či v rezervaci. Novinkou je možnost virtuální prohlídky rodinného domu Typu 1 (II.04.B) na webu projektu – www.modranskyhaj.cz. V nabídce jsou také pozemkové parcely s kompletní infrastrukturou a plochou od 633 metrů čtverečních.
 
 
Výstavba Modřanského Háje byla zahájena v roce 2010 podle návrhu studia A69-architekti s.r.o. V současné době se zde nachází 13 bytových domů a 2 dvojvily. Celý komplex je plánován jako nízkopodlažní, většina budov má maximálně tři nadzemní podlaží.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

там

стромбафорт купить

www.topobzor.info/kartiny-na-alijekspress-shirokij-assortiment-pervoklassnoj-produkcii/
Všechna práva vyhrazena © 2018