Rodinné domy Na Malé Růži v Drahelčicích získaly dvě významné ceny

Hlavní stránka / Novinky na webu / Rodinné domy Na Malé Růži v Drahelčicích získaly dvě významné ceny

8.12.2013

Rodinné domy Na Malé Růži v Drahelčicích získaly dvě významné ceny PRAHA - Rodinné domy Na Malé Růži v Drahelčicích u Prahy, které exkluzivně prodává Realitní společnost České spořitelny (RSČS)/Prodejní centrum, získaly v soutěži Realitní projekt roku 2013 Cenu odborné poroty a Cenu architektů za kvalitu architektonického zpracování a začlenění projektu do stávající zástavby. Ocenění na galavečeru převzal jednatel společnosti Rudná Development Mustafa Türkmen.

„To, že projekt Na Malé Růži dokázal v soutěži Realitní projekt roku 2013 získat hned dvě ceny ze třech možných, nás utvrdilo v názoru, že podobné projekty rodinných domů mají na realitním trhu své nezastupitelné místo. Dokazují to také úspěšné prodeje tohoto projektu, o které se stará naše franšíza v Praze 6 – své majitele má již polovina domů,“ říká Martin Němeček, předseda představenstva Realitní společnosti České spořitelny.

Soutěž Realitní projekt roku 2013 má za sebou již dva ročníky. Je nejen přehlídkou nejoblíbenějších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky, ale současně se snaží reflektovat různorodost kvality stavěných developerských projektů. Do soutěže mohou být přihlášeny pouze rodinné nebo bytové domy, které byly již dokončeny nebo se nacházejí v realizační fázi. V případě bytových domů musí mít v prodeji minimálně jednu bytovou jednotku.
 
V projektu Na Malé Růži byla úspěšně zkolaudována první etapa výstavby se 30 řadovými rodinnými domy a pěti dvojdomy. Řadové rodinné domy jsou stavěny jako jednopatrové v dispozici 4+1 a ve vyšším standardu vybavenosti. Patří do energetické třídy B a řadí se tedy mezi nízkoenergetické, úsporné projekty. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Před domem je parkovací stání pro dvě auta. Obdobně koncipovány jsou i jednopatrové dvojdomy v dispozici 4+kk. Liší se tím, že mají větší zahrady a součástí domu je vestavěná garáž, takže jedno auto je možné zaparkovat uvnitř.
 
Investorem projektu Na Malé Růži je společnost Rudná Development, člen skupiny F&S Invest Holding se silným finančním zázemím a řadou úspěšných firem v zahraničí. Hlavním finančním partnerem projektu je Česká spořitelna. Díky tomu, že se RSČS opírá o silné zázemí Finanční skupiny České spořitelny, může vedle komplexního odborného servisu zajistit svým klientům také zvýhodněné podmínky financování právě ve spolupráci s Českou spořitelnou. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

RSCS-Na-Male-Ruzi-3.jpg

RSCS-Na-Male-Ruzi-3.jpg

Projekt-Na-Male-ruzi-prevzeti-ceny.jpg

Projekt-Na-Male-ruzi-prevzeti-ceny.jpg

 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

повербанк

>www.nissan-ask.com.ua
nissan-ask.com.ua>www.nissan-ask.com.uawww.nissan-ask.com.ua<>www.nissan-ask.com.uanissan-ask.com.ua>www.nissan-ask.com.uawww.nissan-ask.com.uawww.nissan-ask.com.uanissan-ask.com.ua>www.nissan-ask.com.uawww.nissan-ask.com.ua<>www.nissan-ask.com.ua
nissan-ask.com.ua>www.nissan-ask.com.uawww.nissan-ask.com.ua<
https://xn--80adrlof.net
Všechna práva vyhrazena © 2018