Skončila hrubá stavba rezidenčního projektu Hřebenky

Hlavní stránka / Novinky na webu / Skončila hrubá stavba rezidenčního projektu Hřebenky

28.4.2017

Skončila hrubá stavba rezidenčního projektu Hřebenky Komorní projekt Hřebenky se 17 nízkoenergetickými byty má již hotovou hrubou stavbu. Luxusní bytový dům, který vyrůstá v klidné části Prahy 5, představila v minulém roce realitní kancelář Lexxus Norton. Developer plánuje dokončit objekt na podzim 2017. Aktuálně je v něm prodáno téměř 40 procent bytů.

V architektonickém konceptu luxusní rezidence Hřebenky se odráží italský styl, který do něj vnesl renomovaný architekt Sergio Porcellini. Charakterizuje ho elegance, kvalita provedení a praktické dispoziční řešení. „Sedmipodlažní bytový dům bude obložený sendvičovými kazetami v zelené a béžové barvě, aby přirozeně zapadl do okolního prostředí. Budova je umístěna na prosluněném jižním svahu v sousedství známého projektu XY architekta Radana Hubičky,“ uvedl Jakub Sedmihradský, Business Development Director Lexxus Norton.
 
Atraktivní lokalita nabízí výhledy do dalekého okolí, které budou obzvláště působivé z exkluzivního penthousu rozkládajícího se přes celé nejvyšší podlaží. Majitelé jednotlivých bytů zde naleznou oázu klidu a soukromí, nebudou se však muset vzdát ani výborné dostupnosti do rušného centra metropole.
 
Komplexní interiérové řešení rezidence Hřebenky pracuje s nadčasovou architekturou a moderními prvky současného životního stylu. Do 17 nízkoenergetických bytů velikosti 3+kk až 5+kk s prostornými terasami nebo lodžiemi se bude vcházet přes reprezentativní lobby s celodenní recepcí. Všechny bytové jednotky budou disponovat moderními technologiemi a nadstandardním vybavením, včetně klimatizací, elektrických exteriérových žaluzií a velmi kvalitních hliníkových oken s trojskly.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

別れさせ屋 東京

learn more www.pills-generic.com

www.ac-sodan.info
Všechna práva vyhrazena © 2018