Skupina Geis otevřela své nové logistické centrum v Řehlovicích

Hlavní stránka / Novinky na webu / Skupina Geis otevřela své nové logistické centrum v Řehlovicích

24.4.2017

Skupina Geis otevřela své nové logistické centrum v Řehlovicích Přední logistická společnost Geis, kterou v tomto projektu zastupovala realitní poradenská společnost JLL, si pronajímá nové skladovací prostory o zastavěné ploše 5600 metrů čtverečních v areálu Řehlovická zóna. Česká realitní společnost Real Spektrum v Řehlovické zóně postavila pro Geis nové logistické centrum na míru (jako tzv. built-to-suit projekt). V únoru a březnu letošního roku probíhaly stavební úpravy interiéru dle požadavků firmy Geis a montáž technologie, plný provoz centrum zahájilo od dubna 2017.

„V posledních letech naše aktivity na severozápadě Čech neustále rostou a potřebovali jsme jednoznačně větší prostory. Řehlovická zóna nás oslovila vynikající polohou a flexibilitou developera připravit nám logistické centrum na míru. Samotný proces vyjednávání a přípravy našich prostor trval zhruba rok a půl a byl dokončen v březnu 2017,“ uvádí Miroslav Silovský, prokurista logistické společnosti Geis. 
 
„Ústecký kraj je s 255 tisíci metry čtverečními moderních industriálních prostor šestým největším trhem v České republice. S dokončením zbývajícího úseku dálnice D8, právě v těsné blízkosti Řehlovic, očekáváme jeho další rozvoj. Již nyní registrujeme poptávky především od logistických a výrobních firem,“ dodává Anna Kubějová, senior konzultantka industriálních nemovitostí JLL, která byla zodpovědná za proces vyhledávání a vyjednávání nových prostor pro firmu Geis.   
 
Řehlovická zóna, která se nachází v těsné blízkosti dálnice D8 mezi obcemi Řehlovice a Stadice, nabízí celkem 89 200 metrů čtverečních pozemků pro průmyslovou výstavbu.   

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.progressive.ua

отдых в Доминикане

viagra-on.com
Všechna práva vyhrazena © 2018