Spekulativní budova v Prologis Parku Úžice je pronajata hned po zahájení výstavby

Hlavní stránka / Novinky na webu / Spekulativní budova v Prologis Parku Úžice je pronajata hned po zahájení výstavby

6.3.2018

Spekulativní budova v Prologis Parku Úžice je pronajata hned po zahájení výstavby Společnost Prologis již plně pronajala novou spekulativní budovu o rozloze 28 300 metrů čtverečních, jejíž výstavba aktuálně probíhá v Prologis Park Prague-Úžice. Výstavba budovy 3 byla zahájena v lednu 2018 v reakci na vysokou poptávku po prostorách v tomto jinak zcela obsazeném parku.

Nové pronájmy zahrnují 14 175 metrů čtverečních dodatečného nájemního prostoru pro společnost Stavebniny DEK, předního českého dodavatele stavebních materiálů. Společnost si již pronajímá 6 968 metrů čtverečních v budově 2. Dalších 13 974 metrů čtverečních si pronajala přední německá logistická společnost FIEGE, jež tímto téměř zdvojnásobila plochu svých pronajatých prostor v parku. Transakci zprostředkovala 108 AGENCY.

„Pronájem této spekulativní budovy tak krátce po zahájení její výstavby ukazuje, jak vysoká je poptávka po prostorách v oblasti, která se rychle stává novým logistickým hot spotem na území Prahy a jejího okolí,“ řekl Martin Baláž, ředitel pro pronájem a výstavbu společnosti Prologis pro Českou republiku a Slovensko.
 
Prologis Park Prague-Úžice je moderní logistický park situovaný na dálnici D8 vedoucí do Německa, jen devět kilometrů severně od Prahy. V parku se v současné době nachází dvě prvotřídní budovy o celkové rozloze 97 800 metrů čtverečních. Má potenciál pro výstavbu dalších 40 850 metrů čtverečních. Stejně jako všechny nové stavby Prologis v regionu střední a východní Evropy projde budova 3 po svém dokončení v polovině roku 2018 posouzením trvalé udržitelnosti v rámci akreditace BREEAM. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://onlyyou.od.ua

接触

https://apach.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018