Společnost Alza.cz prodloužila svou nájemní smlouvu v P3 Parku Horní Počernice

Hlavní stránka / Novinky na webu / Společnost Alza.cz prodloužila svou nájemní smlouvu v P3 Parku Horní Počernice

15.3.2017

Společnost Alza.cz prodloužila svou nájemní smlouvu v P3 Parku Horní Počernice Lídr v oblasti internetového prodeje, společnost Alza.cz prodloužil stávající nájemní smlouvu v P3 Parku Horní Počernice. Partnerem této transakce v rozsahu 14 tisíc metrů čtverečních byla realitně-konzultantská společnost 108 AGENCY, která si tak upevnila svou pozici v rámci poradenství zaměřeného na sektor e-commerce.

Alza.cz, přední český on-line prodejce počítačů, elektroniky a spotřebního zboží prodloužil smlouvu ve stávajících prostorách budov H2 a E a zajistil si tak příznivé nájemní podmínky v rámci velice atraktivní lokality v těsné blízkosti dálnice D10.
 
Přejednání prostor v jednom z největších logistických parků ve střední Evropě, P3 Parku Horní Počernice, navazuje na předchozí spolupráci společnosti Alza.cz se 108 AGENCY. Díky těmto úspěšným transakcím o celkové výměře přes 35 tisíc metrů čtverečních tak má společnost Alza.cz zajištěny jak efektivnější nájemní podmínky ve stávajících prostorách v Horních Počernicích, tak také zcela nové skladové kapacity v Prologis Parku Úžice. 
 
„Díky novým možnostem skladování a příznivým podmínkám můžeme našim zákazníkům nadále poskytovat prvotřídní služby a dále si upevnit postavení lídra na českém trhu,“ uvedl Rudolf Žůrek, ředitel logistiky ve společnosti Alza.cz.
 
„Velice si vážíme pokračující spolupráce se společností Alza.cz. Možnost podílet se na dalším rozvoji společnosti vnímáme jako ocenění naší práce a věříme, že i do budoucna budeme mít příležitost přispět svými zkušenostmi k další efektivní expanzi společnosti,“ uvedl Jiří Klenk z průmyslového týmu realitně-poradenské společnosti 108 AGENCY.
 
P3 Park Horní Počernice představuje jeden z největších logistických parků ve střední Evropě a aktuálně se může pochlubit 95procentní obsazeností. Tento park těží ze své výhodné polohy v blízkosti exitu 3 dálnice D10, která vede z Prahy na Mladou Boleslav a je jednou z důležitých tras do Německa. Areál je snadno dostupný hromadnou dopravou od stanice metra Černý Most a pro zvýšení komfortu cestujících je zde sedm autobusových zastávek. Železniční stanice je poté vzdálena necelý kilometr od parku.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

maxformer.com

Велосипед Giant

www.medicaments-24.com/cialis-tadalafil/cialis-40-mg/
Všechna práva vyhrazena © 2018