Společnost Cushman & Wakefield spravuje rozšiřující se portfolio CPI Property Group

Hlavní stránka / Novinky na webu / Společnost Cushman & Wakefield spravuje rozšiřující se portfolio CPI Property Group

15.5.2017

Společnost Cushman & Wakefield spravuje rozšiřující se portfolio CPI Property Group Společnost Cushman & Wakefield byla pověřena skupinou CPI Property Group, aby pokračovala ve správě dvou obchodních center a multifunkčního komplexu, které skupina nedávno odkoupila od společnosti CBRE Global Investors.

„K nejnovějším přírůstkům portfolia společnosti CPI, které spravujeme, patří centra Olympia v Plzni, Zlatý Anděl v Praze a Ogrody v Polsku, v jejichž správě pokračujeme i nadále pro nového vlastníka. Ze strany skupiny CPI se jedná o výraz ocenění našeho úsilí poskytovat kvalitní služby ke spokojenosti klientů v celém regionu,“ řekl Ondřej Fukal, partner a vedoucí správy obchodních center společnosti Cushman & Wakefield v České republice a na Slovensku.
 
 
Firma Cushman & Wakefield v současnosti spravuje 16 maloobchodních a multifunkčních nemovitostí o celkové ploše 344 300 metrů čtverečních, které CPI Property Group vlastní ve střední Evropě. Skupina CPI Property Group navázala spolupráci se společností Cushman & Wakefield v lednu 2012. Mezi nemovitosti, které pro ni Cushman & Wakefield spravuje, patří Quadrio, Nákupní centrum Fénix, OC Spektrum, Zlatý Anděl, City Park Jihlava, Bondy centrum, IGY, Olympia Plzeň, Retail Park Plzeň, Olympia Mladá Boleslav a Olympia Teplice v České republice, Ogrody a Galeria Orkana v Polsku a dále obchodní galerie Europeum a nákupní parky Buy-Way Dunakeszi a Buy-Way Soroksár v Maďarsku.
 
CPI Property Group patří k nejvýznamnějším realitním skupinám zaměřujícím se na dlouhodobé investice a pronájmy nemovitostí zejména ve střední a východní Evropě i Německu. Diverzifikované portfolio skupiny má hodnotu více než 4,865 miliardy eur a tvoří je široká škála nemovitostí v Německu, České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Polsku a Rumunsku. S více než 702 tisíci metry čtverečními je CPI Property Group největším vlastníkem maloobchodní plochy v České republice. Zaměřuje se na výstavbu prodejen střední velikosti, nákupních parků a supermarketů a rovněž na správu hotelů a kancelářských budov. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Facility management | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

бордюр тротуарный

learn more
Všechna práva vyhrazena © 2018