Společnost FIM Group představila luxusní Penthouse v Paláci Dlouhá

Hlavní stránka / Novinky na webu / Společnost FIM Group představila luxusní Penthouse v Paláci Dlouhá

28.8.2014

Společnost FIM Group představila luxusní Penthouse v Paláci Dlouhá PRAHA - Italská investiční a developerská společnost FIM Group představila unikátní Penthouse, který se nachází v centru Starého Města, v nejvyšším patře luxusního rezidenčního projektu Palác Dlouhá. Tento nově zrekonstruovaný prvorepublikový architektonický skvost na pražském Starém Městě je synonymem bydlení té nejvyšší kvality ve stylu art deco.

Cílem developera bylo vytvořit komfortní bydlení, které poskytne veškeré moderní služby při zachování genia loci tohoto výjimečného místa. Projekt nabízí k prodeji 67 bytů a ateliérů v rozmezí od 35 do 280 metrů čtverečních.  Komfort je vlastníkům zajištěn čtyřiadvacetihodinovou recepcí se službou concierge, podzemním parkováním přímo v objektu a nákupní Gurmet Pasáží v přízemí.

Penthouse o výměře 470 metrů čtverečních, jehož součástí je 50 metrů čtverečních velká terasa s výhledem na Staré Město, Petřín a Pražský hrad patří k nejatraktivnějším prostorám Paláce Dlouhá. Původní historické krovy jsou nyní doplněny moderním prosklením po celé západní straně. Tento unikátní byt je nabízen ve stavu shell & core, bez jakýchkoliv vnitřních příček, což klientům umožní flexibilní dělení, výběr finálních materiálů a celkový design vysněného bydlení.   Penthouse má dva samostatné vchody, přímý vstup z výtahu a patří k němu také čtyři parkovací místa v suterénu domu.
 
FIM Group stojí v čele skupiny developerských a investičních společností působících více než 50 let v oblasti realit. Své hlavní sídlo má v severní Itálii v okolí Milána, na českém trhu se soustřeďuje na luxusní rezidenční segment. Její specializací jsou rekonstrukce historických budov na atraktivních adresách Prahy 1. Za svoji více než 10letou působnost realizovala společnost FIM Group mnoho prestižních projektů jako Pařížská 26, luxusní rezidenční projekt Míšeňská 7 nebo Masná 15 a v neposlední řadě aktuální unikátní projekt Palác Dlouhá.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Palac-Dlouha-exterier.jpg

Palac-Dlouha-exterier.jpg

Palac-Dlouha-gourmet-passage-II.jpg

Palac-Dlouha-gourmet-passage-II.jpg

Palac-Dlouha-staircase.jpg

Palac-Dlouha-staircase.jpg

FIM-Group-Palac-Dlouha-Penthouse.jpg

FIM-Group-Palac-Dlouha-Penthouse.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

look

посмотреть pills24.com.ua

там pills24.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018