Společnost JRD zahájila prodej nových bytů v projektu Kratochvíle Stochovská

Hlavní stránka / Novinky na webu / Společnost JRD zahájila prodej nových bytů v projektu Kratochvíle Stochovská

1.2.2018

Společnost JRD zahájila prodej nových bytů v projektu Kratochvíle Stochovská Developerská společnost JRD zahájila rok 2018 spuštěním prodeje 34 bytů v energeticky pasivním projektu Kratochvíle Stochovská v Praze 6 – Ruzyni. Čtyřpodlažní dům se dvěma vchody je navržený jako moderní rodinné bydlení obklopené uzavřeným areálem skýtajícím mnoho příležitostí k trávení volného času. Nový projekt získal pravomocné územní rozhodnutí a jeho výstavba odstartuje na jaře 2019. Její dokončení developer plánuje na podzim 2020.

„Energeticky pasivní projekt Kratochvíle Stochovská bude splňovat všechny předpoklady pro klidné rodinné bydlení, kterého je na pražském trhu velký nedostatek. Jeho koncept se bude líbit zejména příznivcům aktivního způsobu života, kteří vyznávají zdravý životní styl a chtějí žít ve zdravém prostředí. Součástí projektu totiž bude nejen uzavřený areál pro majitele všech bytů, ale také nadstandardní prvky určené pro cyklisty a majitele elektromobilů, jejichž obliba ve světě stále stoupá. Půjde např. o servisní stanice, myčky a stojany na kola nebo o nabíjecí stanice pro elektromobily instalované na požádání rezidentů. Kratochvíle Stochovská navíc nabídne zdravé vnitřní prostředí v interiérech a bezprostřední kontakt s přírodou,“ popisuje Pavel Krumpár, obchodní ředitel JRD.

Architektonický koncept Kratochvíle Stochovská, který navrhlo studio Podlipný Sladký architekti, přibližuje architekt Luděk Podlipný: „Bytový dům je ve svém návrhu rozdělený do dvou základních hmot se samostatnými vchody na severní fasádě, které jsou propojené nižším krčkem a zapuštěným terénním podlažím. Obě části s poetickými názvy Hvězda a Šárka působí jednoduchým, hladkým a kompaktním dojmem. Lehkou hravost jim dodávají zapuštěné pásy barevně odlišné omítky spojující některá z oken. Střešní terasy ve 4. podlaží jsou dimenzovány tak, aby poskytly dostatečné soukromí a umožnily realizaci doplňkových konstrukcí – např. pergoly nebo zimní zahrady.“
 
 
Rezidenční projekt Kratochvíle Stochovská tvoří 34 energeticky pasivních bytů v dispozicích 2+kk až 4+kk a velikostech 51 m2 až 108 m2, které doplňují individuální předzahrádky, balkony nebo terasy nabízející dostatek prostoru k umístění pergoly či zahradního nábytku. Slunné interiéry jednotlivých bytů se vyznačují kvalitními standardy základního vybavení a zdravým vnitřním prostředím. To zajišťují moderní technologie a environmentálně šetrné materiály, jež nezatěžují životní prostředí.
 
„Nový projekt je obklopený uzavřeným areálem se sportovišti pro rodiče i děti, které se mohou vyřádit na dětském hřišti s lezeckou stěnou. Pro rodiče zde bude instalována např. workout zóna se sportovními prvky nebo víceúčelová pergola, kde mohou posilovat nejen rodinné, ale také sousedské vztahy. Nebudou je rušit ani parkující vozidla, protože většina z nich bude svedena do podzemí,“ dodává Pavel Krumpár. Kromě 32 podzemních garážových stání však projekt nabídne rovněž 7 venkovních parkovacích míst.
 
 
Kratochvíle Stochovská vyroste v klidné části Prahy 6, v sousedství původní vesnické zástavby staré Ruzyně. Tato oblast se vyznačuje velkou mírou soukromí a blízkým kontaktem s přírodou, jmenovitě s Oborou Hvězda, přírodní rezervací Divoká Šárka a přehradní nádrží Džbán. Zdejší lokalita však rezidentům nenabízí pouze nadstandardní příležitosti k aktivnímu trávení volného času. Charakterizuje ji také dobrá občanská vybavenost, do které spadají např. základní a mateřská škola, lékárna a restaurace nebo obchodní centrum Šestka a Fakultní nemocnice v Motole, vzdálené jen několik minut jízdy autem.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Jiny projekt Jan 14.10.2018 23:49
Priserné misto Honza 12.3.2018 13:03
Re: Priserné misto Jan 14.10.2018 23:50

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Грузоперевозки exstraeconom.kiev.ua
https://yarema.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018