Stavební spoření stále více oslovuje mladé lidi, podpora bude pokračovat i letos

Hlavní stránka / Novinky na webu / Stavební spoření stále více oslovuje mladé lidi, podpora bude pokračovat i letos

16.1.2018

Stavební spoření stále více oslovuje mladé lidi, podpora bude pokračovat i letos Zájem o stavební spoření pro děti v loňském roce výrazně vzrostl. ČMSS loni uzavřela zhruba 60 tisíc smluv pro děti a mladistvé do 26 let. To meziročně představovalo nárůst o 26 procent. „Mladá generace je odpovědná, mladí lidé si uvědomují, že na pořízení prvního bydlení budou potřebovat vlastní úspory. Stejně tak více než v minulosti spoří rodiče svým dětem,“ vysvětluje nárůst zájmu místopředseda představenstva ČMSS Jochen Maier.

ČMSS ve druhé polovině loňského roku odměňovala děti a mladé klienty do 26 let prémií až 2000 Kč za uzavření smlouvy o stavebním spoření. Akce byla původně naplánována pouze do konce roku 2017. „Vzhledem k velkému zájmu v ní budeme pokračovat i v lednu letošního roku,“ dodal Jochen Maier.
 
„Rodiče i prarodiče zakládají dětem stavební spoření především kvůli jeho stabilitě, jistotě a nadstandardním zabezpečeným výnosům. Majitelé stavebního spoření navíc získávají garanci úrokové sazby pro případný následný úvěr. Význam této garance poroste s tím, jak postupně porostou úrokové sazby v ekonomice. Klienti ČMSS už nyní vědí, za jakých podmínek budou moci získat úvěr třeba v roce 2023,“ uzavřel Jochen Maier.
 
ČMSS v loňském roce uzavřela přes 152 tisíc nových smluv o stavebním spoření, stavební spoření tak nadále zůstává nejoblíbenějším spořicím produktem na českém trhu. Pro letošní rok očekává ČMSS nárůst prodejů minimálně o 10 procent.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Financování nemovitostí | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

how does surrogacy work

apach.com.ua

www.apach.com.ua/shop/category/teplovoe-oborudovanie/fritiurnitsy
Všechna práva vyhrazena © 2018