TPA získala ocenění v soutěži Daňař & daňová firma roku 2016

Hlavní stránka / Novinky na webu / TPA získala ocenění v soutěži Daňař & daňová firma roku 2016

6.3.2017

TPA získala ocenění v soutěži Daňař & daňová firma roku 2016 Přední česká poradenská společnost TPA získala nejvyšší ocenění v kategorii Největší daňové hvězdy v oblasti fúzí a akvizic. Vyhlášení výsledků soutěže „ČSOB Daňař & daňová firma roku“ za rok 2016, kterou pořádá nakladatelství Wolters Kluwer ČR, a. s, proběhlo 16. února v hotelu International v Praze.

Jiří Hlaváč, partner společnosti TPA, získal v letošním ročníku udílení cen Daňař & daňová firma roku nejvyšší ocenění v kategorii „Největší daňové hvězdy v oblasti fúzí a akvizic“. Obhájil tak své prvenství již po třetí za sebou. Na druhém místě se v téže kategorii umístila i Jana Skálová, partnerka TPA, která byla také jednou z pěti finalistek v kategorii Nejlepší lektor/lektorka v daních.
 
„Ocenění jsem nezískal jenom já, ale celý náš tým TPA. Který odvádí špičkovou práci, na kterou se mohou naši klienti spolehnout. A naše již několikáté prvenství v této kategorii je toho podle mého názoru důkazem," říká Jiří Hlaváč, partner společnosti TPA.
 
Soutěž „Daňař & daňová firma roku“ má za cíl vybrat nejlepší daňové specialisty, daňové osobnosti, zvolit nejvstřícnější finanční úřady a vybrat oblasti, které firmy i jednotlivce trápí v daních nejvíce (tzv. daňový citron). Součástí soutěže jsou i kategorie jako například volba nejlepšího lektora v daních nebo sestavení daňové kanceláře snů z nejlepších odborníků. První ročník soutěže se uskutečnil v roce 2010.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Ze společnosti | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

туры на Кипр

www.cl24.com.ua

babyforyou.org
Všechna práva vyhrazena © 2018