Typickým klientem Geosanu Development je 40ti letý Pražák

Hlavní stránka / Novinky na webu / Typickým klientem Geosanu Development je 40ti letý Pražák

5.3.2018

Typickým klientem Geosanu Development je 40ti letý Pražák Geosan Development, tuzemský developer rezidenčních nemovitostí se zaměřením na oblast Prahy a Středočeský kraj, do konce loňského roku mimo jiné prakticky vyprodal projekt Rezidence Vrchlického na Smíchově. Z interních statistik společnosti vyplývá, že tradičně největší zájem byl o byty 2+kk, které tvořily téměř polovinu všech prodejů. Následovaly byty 1+kk pro singles a s odstupem také 3+kk pro mladé rodiny.

Nejmladšímu klientovi bylo 20 let a nejstaršímu 84. Typickým kupujícím novostavby v projektu Geosan Development byl muž, stávající obyvatel Prahy, a to ve věku kolem 40 let. Tento trend pouze potvrzuje současnou situaci na trhu, kdy na hypotéky za přísnějších podmínek a za vyšší úrokové sazby dosahují spíše finančně stabilizovaní lidé ve středním věku a z větších měst.

„Většina lidí se ráda vrací na místa, kde strávili příjemné okamžiky svého života. Není proto výjimkou, že nové byty v lokalitě kupují především zájemci z okolí, kteří se chtějí přestěhovat do nového bytu, ale zároveň nechtějí měnit známé prostředí. To potvrzuje i fakt, že 63 procent všech našich kupujících byli Pražáci. Lidé z dalších měst tvořili 22 procent a cizinci 15 procent,“ komentuje Lada Kuncová, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Geosan Development.
 
 
„Drobnou kuriozitou je, že naše projekty, které se vždy snažíme pojmenovávat ´hezky česky´ podle místního názvu lokality, vyhledávali také kupující s typicky českými jmény. Nejčastější křestní jména totiž byla Jiří a Tomáš,“ dodala.
 
Geosan Development v současnosti staví Rezidenci Vrchlického v Praze 5 - Košířích s předpokládaným termínem dokončení v létě 2018 a Element Letňany v Praze 9 s předpokládaným dokončením v závěru roku 2019. Zároveň připravuje rezidenční projekty na Smíchově, Chodově, Vršovicích, Břevnově a také ve Zbuzanech.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Zprávy dne | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

top 5 stainless steel ice chests

LOANEARN mmgp

np.com.ua/complex-equipment.html
Všechna práva vyhrazena © 2018