V Čakovickém parku se letos začnou stavět poslední dva bytové domy

Hlavní stránka / Novinky na webu / V Čakovickém parku se letos začnou stavět poslední dva bytové domy

12.3.2017

V Čakovickém parku se letos začnou stavět poslední dva bytové domy Bytový projekt Čakovický park, jehož výstavbu zahájila v roce 2011 developerská společnost M&K Real Estate, se chýlí k závěru své realizace. Pro letošní rok je připravena nabídka bytů v posledních dvou domech, stavební práce začnou v nejbližší době.

„V prvních březnových dnech mohli klienti začít vybírat z 63 bytů v objektu, pro který jsme stejně jako pro všechny ostatní domy v Čakovickém parku zvolili název z říše rostlin. Tentokrát to bude Slunečnice,“ říká Šárka Kloučková z obchodního oddělení M&K RE.
 
Byty budou mít výměru od 31 do 94 metrů čtverečníchva dispozice od 1+kk po 4+kk. Těch nejmenších bude celkem 30, největší jsou vyprojektovány čtyři. „Dvě bytové jednotky budou mít uspořádání 2+kk, 27 jich bude o dispozicích 3+kk,“ doplňuje Šárka Kloučková.
 
Budova i byty budou zařazeny do energetické třídy B, podle dokumentace jsou tedy „velmi úsporné“. Důraz na malometrážní byty odpovídá dlouhodobě ustálené struktuře poptávky. „Největší zájem je vždy o menší byty, které jsou cenově dostupnější, v prvních dnech po zahájení prodeje obvykle převýší nabídku,“ popisuje Kloučková.
 
Podle ní je dokonce nutné vytvářet pořadníky, ve kterých bývá evidováno až devět zájemců. Každý z nich má obvykle tři dny na to, aby si ujasnil možnosti financování a další nezbytné věci. „V té době se ukáže, jestli zájemce vůbec dosáhne na hypotéku, případně zda by pro něj nebyla příliš velkou zátěží do budoucna,“ upřesňuje Kloučková.  

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

ремонт квартир в киеве

www.velotime.com.ua

источник
Všechna práva vyhrazena © 2018