V Holešovicích se začal stavět nový projekt společnosti Trigema

Hlavní stránka / Novinky na webu / V Holešovicích se začal stavět nový projekt společnosti Trigema

1.3.2018

V Holešovicích se začal stavět nový projekt společnosti Trigema V pražské ulici Na Maninách zahájila developerská společnost Trigema výstavbu bytového domu [email protected]šovice. Hrubá stavba by měla být dokončena následující zimu. Projekt bude celkově finalizován v létě roku 2019.

Investiční náklady projektu, jehož stavbu zajišťuje společnost Trigema Building, činí zhruba 170 milionů korun. Konstrukce domu bude kombinací železobetonového a zděného stěnového systému. Příčky budou v jednotlivých bytech zděné. Počítá se rovněž s plastovými okny s izolačními trojskly. Budova bude zařazena do energetické třídy B - velmi úsporná.
 
Architektura domu vychází ze stávající okolní zástavby a vhodně na ni navazuje. Nejvyšší podlaží bude mírně ustupovat do pozadí, což bude navozovat dojem šikmé klasicistní střechy. Nejzajímavějším prvkem projektu bude rozlehlý vnitroblok, který bude sloužit pouze majitelům domu k oddychu a relaxaci. O závlahu těchto ploch se bude starat automatický systém napojený na akumulaci dešťových vod.
 
 
V šestipodlažním domu Chytrého bydlení [email protected]šovice budou byty ve velikosti od 1+kk do 4+kk. V nejvyšším podlaží pak budou navíc dva prémiové byty, které jsou určeny pro nejnáročnější zájemce. Dohromady zde vznikne 32 bytů. Kromě bytů objekt nabídne dva komerční prostory, které budou v přízemí budovy. V podzemním podlaží budou garážová stání.
 
Dům bude po celkovém dokončení stavby vybaven navíc několika nadstandardními systémy, jako jsou například příprava pro individuální dobíjení elektromobilů pro každé garážové stání, systém udržování teploty vody HWAT, který nahrazuje klasické cirkulační rozvody nebo inteligentní ovládání některých prvků domácnosti. V bytech nebude chybět ani rekuperační vzduchotechnický systém s individuální jednotkou. Projekt je v kategorii Chytré bydlení Plus.
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.rezeptfrei-viagra.com

Buy Sustanon online in Canada

Buy Tamoximed online in USA
Všechna práva vyhrazena © 2018