V projektu Chateau Troja Residence je prodána polovina apartmánů

Hlavní stránka / Novinky na webu / V projektu Chateau Troja Residence je prodána polovina apartmánů

30.1.2018

V projektu Chateau Troja Residence je prodána polovina apartmánů Mezi nejluxusnější byty, které jsou momentálně v Praze k dispozici, patří apartmány v projektu Chateau Troja Residence. Ze 66 apartmánů je v této chvíli prodána zhruba polovina a společnost Coast Capital Partners, investor projektu, se rozhodla na začátku roku 2018 nabídnout zájemcům i šest exkluzivních penthousů. Každý z nich má několik teras s výhledem na okolí Trojského zámku, Pražský hrad a přilehlé vinice. Rezidenti mohou také využívat soukromý park a služby domovníka.

Projekt Chateau Troja Residence, který se nachází na místě bývalé aristokratické usedlosti, pokročil do druhé fáze výstavby. Práce na suterénu a přízemních částech dalších budov projektu jsou hotové a pokračuje se s prvním patrem. Veškeré stavební práce by měly skončit na jaře 2019.

Pro realitní společnost Coast Capital Partners je to po rezidencích Kajetánka, Jilská 2 a Liliová další projekt bydlení 21. století s nádechem historie v rámci Prahy. Všechny citlivě propojují moderní prvky s rekonstrukcí historických částí, čímž vznikla jedinečná hra stavebních kontrastů. U rezidence Chateau Troja se jedná o poslední volnou plochu určenou pro rezidenční výstavbu v Troji, která je chráněna před povodněmi.
 
 
„Usedlost ze 17. století nás zaujala na první pohled. Viděli jsme v ní spící krásu historických budov a neuvěřitelný potenciál, který může nabídnout. Toužili jsme tuto oblast oživit podobně, jako se nám to úspěšně podařilo s projektem Kajetánka na Praze 6. I proto jsme pro rezidenci Chateau Troja sestavili zvlášť silný tým odborníků s bohatými zkušenostmi ze speciálních projektů v Praze,” popisuje Doron Friedman, spoluzakladatel CCP.
 
Společnost CCP se nejraději věnuje obnově původní krásy historických budov. Pro projekt Chateau Troja Residence naplánovala celkem 13 budov, šest z nich jsou původní památkově chráněné stavby ze 17. století. Uzavřený komplex nabídne vlastní soukromou zahradu a nepřetržitou službu domovníka, aby si její obyvatelé mohli v klidu odpočinout od ruchu velkoměsta.
 
 
Na všechny stavební a rekonstrukční práce dohlíží tým expertů z Národního památkového ústavu se zapojením zkušených restaurátorů a zástupců městské části Troja. Všechny části objektu, které musely být demontovány, jsou pečlivě zdokumentované pro jejich budoucí návrat na původní místo. Tým nechal dokonce demontovat a uschovat hlavní bránu, jejíž prostor v současnosti slouží k zásobování a odvozu materiálu.
 
Rekonstrukci objektu zajišťuje společnost Metrostav a.s., financování výstavby PPF banka, která se společností CCP dlouhodobě spolupracuje a už se podílela i na nákupu pozemku. Investice do celého projektu dosáhne miliardy korun. Návrhy jednotlivých budov a zbytku areálu zpracovalo architektonické studio Loxia, které se podílelo i na projektu Kajetánka. Studio Flera zase garantuje sjednocení prostoru s okolní přírodou.
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Купить Куртки из Китая

Узнайте про важный веб портал с информацией про интернет магазин футболок http://start-sport.com.ua/odezhda/fytbolki
Všechna práva vyhrazena © 2018