V projektu Modřanský Háj se prodávají nové rodinné domy

Hlavní stránka / Novinky na webu / V projektu Modřanský Háj se prodávají nové rodinné domy

27.1.2017

V projektu Modřanský Háj se prodávají nové rodinné domy Developer rezidenčního projektu Modřanský Háj, společnost Avestus Real Estate zahájila prodej rodinných domů, jejichž výstavba započne již v dubnu tohoto roku. Noví obyvatelé se budou moci těšit například z velké zahrady anebo garáže, která bude součástí domu.

Kromě již dobře známých benefitů, jako je bydlení v přírodě, blízkost městského centra či občanská vybavenost lokality, se rodinné domy pyšní rozlohou pozemku – včetně zastavěné plochy se bude jejich velikost pohybovat mezi 250 a 500 metry čtverečními, přičemž každý samotný dům nabídne podlahovou plochu od 191 do 203 metrů čtverečních.

„Kromě rodinných domů se naše nabídka brzy rozroste i o pozemkové parcely s kompletní infrastrukturou, která bude dokončena na podzim letošního roku. Nicméně prodej pozemků o rozloze od 600 do 1 900 metrů čtverečních jako takových plánujeme zahájit již během tohoto čtvrtletí,“ oznámil manažer rezidenční výstavby ve společnosti Avestus Real Estate David Kříž.
 
 
Chystané rodinné domy se zařadí mezi největší, jaké Modřanský Háj nabídne. Disponovat budou kromě velkých zahrad také šesti místnostmi, dvěma parkovacími místy a nádherným výhledem. Ceny, v nichž je zahrnut i pozemek, startují zhruba na 10 milionech korun.
 
Modřanský Háj začal růst v roce 2010. Dnes je zde sedm bytových domů situovaných na svažujícím se 10hektarovém pozemku poblíž Modřanské rokle – Cholupic. V létě 2016 byla zahájena další výstavba zahrnující 32 bytů v šesti bytových domech o velikosti od 2+kk do 4+kk a čtyři rodinné domy s dispozicemi 5+1. Všechny byty budou mít terasu, k domům je k dispozici zahrada.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

profvest.com

www.profvest.com

https://onlyyou.od.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018