V retailovém týmu Cushman & Wakefield se povyšovalo

Hlavní stránka / Novinky na webu / V retailovém týmu Cushman & Wakefield se povyšovalo

5.5.2014

V retailovém týmu Cushman & Wakefield se povyšovalo PRAHA - Tomáš Beránek a Jan Voslář byli povýšeni na pozici Associate ve společnosti Cushman & Wakefield, největší poradenské firmy v oblasti nemovitostí vlastněné soukromým kapitálem. Oba pánové pracují v retailovém týmu. Dosažení úrovně Associate je prvním krokem ke jmenování partnerem firmy.

Tomáš Beránek (33) vede oddělení zastupující retailové nájemce. Jeho tým vyhledává nové prostory k pronájmu a zastupuje nájemce při vyjednání nájemních podmínek. Také zpracovává analýzy vstupu na trh a asistuje nájemcům při jejich expanzních plánech.
 
Do C&W nastoupil v roce 2011. Předtím působil téměř pět let v CBRE, kde byl zodpovědný za retailové oddělení.  Tomáš Beránek absolvoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a studoval také na University of Stirling ve Velké Británii. K jeho koníčkům patří hokej, basketbal, plážový volejbal, golf a hlavně rodina.
 
Jan Voslář (30) vede oddělení pronájmu obchodních ploch v centrech měst a zaměřuje se na pronájem obchodních prostor v centru Prahy, Brna a dalších velkých českých měst. V pražské pobočce C&W působí od začátku roku 2007. Jako dlouholetý člen retailového týmu se podílí také na poradenství a pronájmu řady významných projektů jako např. Quadrio, Florentinum a dalších.
 
Do pozice šéfa oddělení byl Jan Voslář povýšen v roce 2012 a aktuálně vede úspěšný tým čtyř profesionálů, který je svým zaměřením na centra měst, v rámci České republiky, unikátní. Jan Voslář je absolventem Stavební fakulty ČVUT v Praze. Ve volném čase se věnuje sportům, nejraději má cyklistiku, lyžování, běhání a squash.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Jan-Voslar-Cushman-Wakefield.jpg

Jan-Voslar-Cushman-Wakefield.jpg

Tomas-Beranek-Cushman-Wakefield.jpg

Tomas-Beranek-Cushman-Wakefield.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

best-cooler.reviews/

https://ecostyle.kz
Všechna práva vyhrazena © 2018