Volné prostory v Bredovském dvoře obsadí společnost Smarty CZ

Hlavní stránka / Novinky na webu / Volné prostory v Bredovském dvoře obsadí společnost Smarty CZ

22.1.2018

Volné prostory v Bredovském dvoře obsadí společnost Smarty CZ Skupinu stálých nájemců Bredovského dvora od dubna 2018 rozšíří společnost Smarty CZ, přední online prodejce mobilních telefonů a chytré elektroniky, provozovatel značkový prodejen iWant Apple Premium Reseller a poskytovatel autorizovaných Apple servisních služeb. Smarty CZ přemístí svou centrálu na poslední vhodnou volnou plochu této prestižní kancelářské budovy o velikosti 700 metrů čtverečních umístěnou ve 2. patře vnitrobloku.

Bredovský dvůr je moderní kancelářský komplex v Praze 1, na rozhraní ulic Olivova a Politických vězňů. Vznikl v roce 2002 rekonstrukcí dvou historických budov, které spojuje novostavba, a nabízí 12 tisíc metrů čtverečních reprezentativních administrativních prostor třídy A. Dlouhodobým správcem Bredovského dvora je od roku 2007 společnost Euramco, jejíž středoevropská centrála v budově také sídlí.

„Kapacity dosavadních prostor postupně přestaly pokrývat naši potřebu pro efektivní a zároveň dostatečně komfortní rozložení rostoucích týmů. Praha 1 nám vždy poskytovala reprezentativní zázemí s dobrou dostupností pro naše zaměstnance, a proto nás potěšilo, že se díky prostorné jednotce v Bredovském dvoře podařilo v této oblasti zachovat kontinuitu,“ říká Ing. Petr Syrůček, předseda představenstva Smarty CZ a.s.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

депозиты физ лиц киев

profvest.com

viagra kaufen
Všechna práva vyhrazena © 2018