Výrobní a logistické centrum IMMOPARK Praha má stavební povolení

Hlavní stránka / Novinky na webu / Výrobní a logistické centrum IMMOPARK Praha má stavební povolení

23.4.2013

Výrobní a logistické centrum IMMOPARK Praha má stavební povolení PRAHA – Společnost Erste Group Immorent Česká republika, developer sítě výrobních a logistických parků, oznámila získání stavebního povolení pro nový park v Praze. Po úspěšném startu IMMOPARKu Košice tak tento developer pokračuje v dalším rozvoji své evropské sítě výrobních, logistických a skladovacích IMMOPARKů.

Ve třetím čtvrtletí loňského roku projekt IMMOPARK Praha získal všechna potřebná povolení na výstavbu infrastruktury. „Nyní můžeme začít se stavbou příjezdové komunikace a páteřních rozvodů inženýrských sítí,“ popisuje Milan Zikmund z Erste Group Immorent ČR, který je zodpovědný za development průmyslových projektů v Čechách a na Slovensku.
 
Na začátku dubna 2013 získal projekt IMMOPARK Praha stavební povolení na výstavbu prvních tří hal o celkové výměře 28 500 metrů čtverečních průmyslových ploch. „Dalších 102 500 metrů čtverečních je připraveno pod územním povolením k realizaci záměrů pro výrobu a skladování," dodává Milan Zikmund.
 
Projekt IMMOPARK Praha představuje moderní distribuční centrum v lokalitě Praha- západ u obce Pavlov, v těsné blízkosti rychlostní komunikace R6 (Praha - Karlovy Vary - Německo). Na pozemku o rozloze 341 tisíc metrů čtverečních je projekt plánován v několika etapách a bude tvořen sedmi halami o celkové ploše 131 tisíc metrů čtverečních vhodnými pro logistiku, distribuci, sklady i lehkou výrobu. Haly byly navrženy s cílem poskytnout maximální efektivnost jakémukoli nájemci a mohou být přizpůsobeny speciálním požadavkům.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.topobzor.info/umi-diamond/
Všechna práva vyhrazena © 2018