Začalo hlasování v dalším ročníku soutěže DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU

Hlavní stránka / Novinky na webu / Začalo hlasování v dalším ročníku soutěže DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU

6.3.2014

Začalo hlasování v dalším ročníku soutěže DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU PRAHA - V těchto dnech začalo hlasování dalšího ročníku ankety DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU. Hlasovat je možné hned v několika kategoriích, konkrétně Návrhy dřevěných konstrukcí, Realizace dřevěných konstrukcí, Návrhy moderních dřevostaveb, Realizace moderních dřevostaveb, Realizace roubených domů a nová kategorie Interiéry – realizace.

Hlasování probíhá na webu www.drevenastavbaroku.eu. Souběžně s veřejností bude vítěze kategorií vybírat i odborná porota. „Letos jsme velmi zvědaví, zdali se opět shodne odborná porota s názorem široké veřejnosti. V anketě je hned několik velmi zajímavých dřevěných staveb a s velkým zájmem očekáváme názor veřejnosti.“ řekl ředitel Nadace dřevo pro život Stanislav Polák. 

V každé z kategorií může hlasující poslat svůj hlas maximálně třem nominovaným dílům. Hlavní cenu pro hlasující může však vyhrát jen ten, kdo bude hlasovat ve všech kategoriích. Hlasovat bude možné nejpozději do 23. března a slavnostní vyhlášení výsledků letošní ankety DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU proběhne 10. dubna 2014 na zámku Křtiny u Brna.
 
Letos dojde při vyhlášení výsledků ještě k jedné změně. Oproti loňskému ročníku budou dřevěné diplomy, typické cenění vítězů ankety nově z javoru. „ Střídáním druhů dřeva pro výrobu našich dřevěných diplomů chceme ukázat na velmi pestrou druhovou skladbu dřevin v naší zemi a tím také motivovat účastníky ankety k využívání všech dřevin, které jsou u nás k dispozici,“ doplnil Stanislav Polák.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Architektura | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

регистрация ооо днепропетровск

also

top-obzor.com/obzor-flagmana-samsung-galaxy-s7-sm-g930/
Všechna práva vyhrazena © 2018