Zeitgeist Asset Management dokončil další akvizici obytného domu v srdci Prahy

Hlavní stránka / Novinky na webu / Zeitgeist Asset Management dokončil další akvizici obytného domu v srdci Prahy

9.3.2017

Zeitgeist Asset Management dokončil další akvizici obytného domu v srdci Prahy Zeitgeist Asset Management získal další obytný dům pro německý penzijní fond, spravovaný platformou Institutional Investment Partners. Nemovitost se nachází v Mlynářské ulici v historickém centru Prahy v bezprostřední blízkosti středověkého kostela sv. Petra z 12. století, podle něhož se celá okolní čtvrť dříve nazývala Petrská.

V šestipatrové budově se nachází 12 bytů a čtyři nebytové prostory, které využívá například imunologické centrum. Byty jsou kompletně pronajaty. „Tato transakce je v šesti měsících již druhou akvizicí na trhu nájemních domů v Praze a další mají záhy následovat. Na konci minulého roku jsme pro tento fond získali již šest budov v historickém centru Prahy. Při velmi vysokém podílu pronajatých prostor se aktuálně snažíme renovovat na vysoký standard všechny krátkodobě uvolňované byty,“ uvedl Peter Noack, spolumajitel společnosti Zeitgeist Asset Management.

Portfolio nájemních bytů v centru metropole spojuje městský život s kvalitou renovovaných budov z časů bezstarostného rozkvětu Prahy. Nákupní centrum Palladium na Revoluční třídě je od Mlynářské vzdáleno jen pár minut chůze, nedaleko je také hlavní obchodní a nákupní třída Na Příkopě.
 
Zeitgeist Asset Management s kancelářemi v Praze a Berlíně se zabývá developerskou činností a správou nemovitostí pro soukromé a institucionální investory. Jako specializovaný portfoliový manažer získává tato společnost pro německý penzijní fond nemovitosti v Čechách, Polsku a Maďarsku. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

onlyyou.od.ua

посмотреть на www.maxformer.com

www.poliv.ua/
Všechna práva vyhrazena © 2018