Partneři

Hlavní stránka / Partneři

108 AGENCY je česká realitně-poradenská společnost s výhradním zaměřením na komerční nemovitosti. Specializuje na pronájem, prodej a správu nemovitostí, poskytuje investiční poradenství a zajišťuje marketing developerských projektů již od roku 2009. 108 AGENCY působí v segmentu nových i starších projektů zejména v České republice a na Slovensku a díky partnerským organizacím i v dalších zemích střední Evropy. 108 AGENCY je provozovatelem portálů , a.  
 
 
komerčních objektů, domů, bytů a zahrad. Více informací na
 
 
 
S CBRE je a nebytových prostor snadný. Nabízí více než tisíc kancelářských nemovitostí k pronájmu. Vyjednají pro vás lepší podmínky. Dohlédnou na termíny. Navrhnou koncept kanceláří. Jsou tu pro nájemce, investory i developery. Seznamte se s dlouhodobými silnými hráči na realitním trhu. Jsou tu již od roku 1773.
 
 
   
S pomocí si můžete sjednat hypotéku v klidu a z pohodlí domova. I v případě, že vám končí fixační období vaší stávající hypotéky a rádi byste získali výhodnější hypotéku s nižším úrokem či počet splátek podle sebe, vyzkoušejte naši . Bankéři na naší virtuální pobočce jsou vám plně k dispozici.
 
 
  je nezávislou českou advokátní kanceláří, poskytující právní služby jak českým, tak nadnárodním společnostem ze všech oblastí průmyslu a obchodu. Specializuje se na problematiku veřejných zakázek, hospodářské soutěže, fúzí a akvizic, restrukturalizací a soudních sporů včetně rozhodčího řízení, nemovitostí a stavebního práva, kapitálových trhů a bankovnictví.
 
 
sdružuje kvalifikované odborníky, kteří v České republice vykonávají inspekce nemovitostí. Jejím cílem je podporovat a zvyšovat kvalitu trhu na poli inspekcí nemovitostí, garantovat odbornost a nezávislost svých členů, prověřovat a zdokonalovat jejich znalosti. 
   
 
Rezidenční oddělení poradenské společnosti Jones Lang LaSalle se specializuje především na:
- analýzy a prodeje pozemků vhodných k realizaci nových developerských projektů
- studie realizovatelnosti a nastavení budoucích projektů
- prodej bytových jednotek v nových developerských projektech, včetně zajištění všech souvisejících služeb
- individuální prodej bytů, domů, činžovních domů a hotelů
- více informací na     
 
 
Portál SKLADUJ.cz existuje již od roku 2006 a od té doby pomohl mnoha společnostem při vyhledávání vhodných skladových a výrobních prostor. Portál umožňuje přístup svým uživatelům, rychlou orientaci na trhu průmyslových nemovitostí a logistických služeb a jejich otevřenou nabídku. Jedná se o přehlednou databázi volných skladových prostor v České republice, která je určena nejen pro logistické operátory, ale i pro majitele skladů, průmyslových areálů nebo pozemků ke komerční výstavbě. Více informací na . 
 
  
Česká logistická společnost poskytuje dopravně spediční služby. Zajišťuje silniční  včetně realizace a také nabízí námořní a leteckou přepravu. Poskytuje rovněž služby v oblasti skladování a celně-deklarační činnosti.

 

 

 
 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

seo киев

http://exstraeconom.kiev.ua

maxformer.com

77889.profvest.com
Všechna práva vyhrazena © 2018