Aneta Kottová posílila maloobchodní tým C&W

Hlavní stránka / Personální změny / Aneta Kottová posílila maloobchodní tým C&W

18.7.2013

Aneta Kottová posílila maloobchodní tým C&W PRAHA – Na pozici poradce v maloobchodním týmu poradenské společnosti Cushman & Wakefield nastoupila Aneta Kottová. Bude poskytovat služby v oblasti pronájmů plánovaných obchodních center.

Maloobchodní tým Cushman & Wakefield Česká republika a Slovensko patří s celkovým počtem 16 poradců mezi nejsilnější na trhu. Poskytuje profesionální služby jak nájemcům z řad mezinárodních i českých značek, tak majitelům nákupních center a vlastníkům budov na hlavních nákupních třídách v centrech měst.
 
Aneta Kottová přichází do Cushman & Wakefield ze společnosti Brevis rent, kde v uplynulých dvou letech pracovala jako obchodní manažerka v oblasti krátkodobých pronájmů. Zkušenosti v oblasti správy nemovitostí a retailu získala ve společnosti Ahold (2008-2011), přičemž předchozí dva roky pracovala na obchodní pozici v Belgii.
 
Aneta Kottová vystudovala management cestovního ruchu se zaměřením na obchod na Haute École Louvain en Hainaut v Belgii, kde v roce 2006 získala bakalářský titul. Ve svém volném čase běhá, hraje na piano a věnuje se dogfrisbee (házení létajícími talíři se psem).

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

контейнерные морские перевозки

http://best-cooler.reviews/

подробнее
Všechna práva vyhrazena © 2018