Aneta Lendvayová je novou členkou RICS

Hlavní stránka / Personální změny / Aneta Lendvayová je novou členkou RICS

20.11.2013

Aneta Lendvayová je novou členkou RICS PRAHA – Zástupkyně společnosti Cushman & Wakefield Aneta Lendvayová úspěšně absolvovala odbornou zkoušku a stala se novým členem Královského institutu diplomovaných znalců (Royal Institution of Chartered Surveyors, RICS). Je už tak dvanáctým zaměstnancem této poradenské společnosti v České republice, který je členem RICS.

Aneta Lendvayová pracuje v oddělení oceňování nemovitostí ve společnosti Cushman & Wakefield od roku 2011. Předtím pracovala v bankovním sektoru a má několikaleté zkušenosti v oblasti financování komerčních nemovitostí. V letech 2006 až 2010 byla zaměstnaná jako klientský poradce a analytik v německé bance Eurohypo v Praze. Přišla sem z pozice úvěrového analytika v oblasti financování nemovitostí ze slovenské Istrobanky (2003 – 2006).
 
Nová členka RICS je absolventkou Ekonomické univerzity ve Vídni, její specializace je strategický management a poradenství. Plynule hovoří anglicky a německy. K jejím koníčkům patří matematika, lyžování, aerobik a volejbal.
 
RICS poskytuje jednu z globálně nejprestižnějších profesních kvalifikací pro oblasti pozemků, nemovitostí a stavebnictví. Cílem RICS je stanovit a zabezpečit dodržování nejvyšších standardů týkajících se odborných znalostí a integrity služeb poskytovaných členy a firmami, které jsou regulované RICS. RICS má ve světě víc než 100 tisíc členů. V České republice má RICS přibližně 105 a na Slovensku 12 registrovaných členů. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

магазин электронных сигарет

www.best-cooler.reviews
Všechna práva vyhrazena © 2018