Arnold Investments znovu posiluje svůj český tým

Hlavní stránka / Personální změny / Arnold Investments znovu posiluje svůj český tým

2.3.2017

Arnold Investments znovu posiluje svůj český tým Společnost Arnold Investments, přední odborník v oblasti investic do nemovitostí s rakouskými kořeny, posílila tým své pražské pobočky jmenováním Ing. Jana Rydla (45) do funkce poradce v oblasti investic do nemovitostí. Na své pozici bude zodpovídat za vyhodnocování investičně zajímavých nemovitostí, péči o klienty jak na straně prodejců, tak kupců, či správu klientských náležitostí zahrnující jednání, prohlídky nemovitostí, sjednávání transakcí a obecné poradenství.

Před příchodem do společnosti Arnold Investments působil sedm let jako technický ředitel stavební společnosti Castelli v Praze. Do jeho kompetencí spadalo plánování a řízení stavebních procesů, příprava rozpočtů, alokace zdrojů, dohled nad dodržováním norem, vedení týmu stavebních manažerů, výběr dodavatelů, jednání s investory a projektanty a komunikace s úředními orgány.
 
Jan Rydl pracoval také jako generální ředitel realitní společnosti Ponte Carlo Solutions a projekční společnosti Ponte Carlo Projekt, jež obě spadají do skupiny Ponte Carlo Group. Působil také jako projektový manažer v Tebodin Czech Republic, technický ředitel společnosti FIM Group a dva roky působil v rámci Stálé delegace České republiky při NATO v Bruselu.
 
Nový poradce se v pražské kanceláři Arnold Investments stane součástí rostoucího týmu, který naposled získal posilu v roce 2016 v podobě investičních poradců Zuzany Čurdové a Petra Vomáčky. Nábor nových zaměstnanců je součástí regionálních plánů společnosti, jež tak rozšiřuje své působení na poli investičního poradenství při nákupu nemovitostí v hlavních městech zemí střední Evropy.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Переезд квартиры exstraeconom.kiev.ua
система полива

https://velotime.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018