CBRE oznámila změny na klíčových pozicích

Hlavní stránka / Personální změny / CBRE oznámila změny na klíčových pozicích

23.2.2014

CBRE oznámila změny na klíčových pozicích PRAHA - Společnost CBRE oznámila personální změny a významně tak posílila svou pozici lídra v oblasti poskytování služeb na poli komerčních nemovitostí. „Jsem rád, že mohu v našem silném týmu přivítat nové osobnosti a vidět zde perfektní výkony našich lidí, které jsou uznávané CBRE na regionální úrovni,“ říká Richard Curran, ředitel CBRE.

Jeff Alson přináší do společnosti CBRE více než 17 let zkušeností z různých pozic, z toho osm let zkušeností na pozici vedoucího několika fondů, zaměřených na přímé investice ve střední Evropě. Pracoval pro CBRE v Polsku (oceňování nemovitostí a investiční poradenství), dále pro společnost ORCO (ředitel akvizic pro CEE, jeho tým prováděl transakce přibližně za 450 milionů euro napříč celým trhem s nemovitostmi). Poté se stal partnerem ve společnosti 3C Real Estate Investment Management (zodpovědnost za fungování celého fondu).   Jeff Alson bude mít na starost tým odborníků na místní a mezinárodní úrovni, trh investic v oblasti komerčních realit a bude pečovat o klienty pražské pobočky.  Ve volném čase Jeff rád hraje tenis a zajímá se o motorové sporty.

Clare Sheils zůstává nadále v čele českého týmu Head of Valuation, od března však bude řídit i aktivity pro dalších 13 zemí v rámci regionu střední a východní Evropy.  Má přes deset let zkušeností, do CBRE přišla ze společnosti DTZ, pro kterou pracovala ve Velké Británii a posléze v Praze. V DTZ pracovala více než tři roky na pozici vedoucí týmu oceňování. Má zkušenosti s oceňováním všech typů aktiv, včetně kanceláří, logistických celků, maloobchodu i pozemků a využívá různých metod a technik oceňování. Zároveň je autoritou, na kterou se v otázkách oceňování obracejí lokální i globální instituce, jako jsou fondy, banky či realitní společnosti. Mezi její hlavní klienty patří např. AEW, SEGRO, Maják, UniCredit, ProLogis či Aviva.
 
Klára Bejblová, pracovala před nástupem do CBRE tři roky ve společnosti Cushman & Wakefield v oddělení průzkumu trhu. Přebírá zodpovědnost za vedení týmu průzkumu trhu v CBRE a nahradila tak Janu Prokopcovou, která odešla na mateřskou dovolenou. Vystudovala geografii na Karlově univerzitě. Mluví anglicky a španělsky. Ve volném čase hraje beach volejbal. Zajímá se o cestování a bojová umění.
 
Petra Lávičková přichází do společnosti CBRE na pozici Head of Marketing & PR pro Českou republiku s více než dvanáctiletými zkušenostmi z obdobných pozic v řadě významných společností.  Zkušenosti s marketingem, PR a řízením získávala už během studií ve společnosti SAP ČR na různých marketingových pozicích. V letech 2008 až 2011 pracovala jako Marketing & PR Manager společnosti SAS Institute ČR, kde byla zodpovědná za komplexní marketingovou a komunikační strategii v ČR v těsné spolupráci s globální marketingovou strategií. V letech 2012 až 2013 pracovala jako ředitelka marketingu největší české pojišťovací a makléřské společnosti RENOMIA. Zde měla na starost celkovou marketingovou strategii pro čtyři země.  Petra Lávičková se aktivně věnuje americkému stepu, má ráda lyžování a jachting.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Jeff-Alson-CBRE.jpg

Jeff-Alson-CBRE.jpg

Clare-Sheils-CBRE.jpg

Clare-Sheils-CBRE.jpg

Petra-Lavickova-CBRE.jpg

Petra-Lavickova-CBRE.jpg

Klara-Bejblova-CBRE.jpg

Klara-Bejblova-CBRE.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

раскрутка сайта киев

220km.com.ua/

читать далее seotexts.com
Všechna práva vyhrazena © 2018