CPI Group má nového finančního ředitele

Hlavní stránka / Personální změny / CPI Group má nového finančního ředitele

18.5.2014

CPI Group má nového finančního ředitele PRAHA – Novým finančním ředitelem skupiny CPI Group se stal Pavel Měchura, který ponese odpovědnost za účetnictví celé realitní skupiny. Ve funkci nahradil Erika Morgensterna, který ředitelský post opustil na vlastní žádost a z osobních důvodů.

Pavel Měchura dosud v této společnosti zastával od roku 2010 pozici manažera oddělení IFRS a analýz. Předtím získal mnohaleté zkušenosti ve společnosti KPMG, kde byl odpovědný za vedení auditních zakázek velkých společností, především v oblasti automotive, real estate a petrochemického průmyslu. Pavel Měchura je absolventem Hospodářské fakulty Technické university v Liberci. Je ženatý, má dvojčata a ve volném čase se rád věnuje sportu a rodině.

Erik Morgenstern vykonával v CPI Group od roku 2004 pozici finančního analytika a manažera controllingu. Následně postoupil do funkce ředitele pro konsolidace a výkaznictví, vedl účetní oddělení a oddělení vyúčtování. Funkci finančního ředitele zastával dva roky. Generální ředitel CPI Group Zdeněk Havelka poděkoval za jeho přínos celé skupině a zároveň oznámil, že Erik Morgenstern neodchází úplně, jeho další pracovní zařazení bude upřesněno. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

штабелеры самоходные

подробно biceps-ua.com

http://www.pills24.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018