Cushman & Wakefield hlásí posilu svého hotelového týmu

Hlavní stránka / Personální změny / Cushman & Wakefield hlásí posilu svého hotelového týmu

10.2.2015

Cushman & Wakefield hlásí posilu svého hotelového týmu PRAHA - David Nath (32) nastoupil na pozici Associate do hotelového týmu v pražské kanceláři Cushman & Wakefield. Jako analytik pro střední a východní Evropu se zaměřuje na investiční poradenství, oceňování, poradenství v oblasti developmentu a výběr provozovatele hotelů.

Před příchodem do C&W pracoval jako člen představenstva nemovitostního investičního fondu Keystone Hospitality Fund v Lucembursku. Předtím pracoval sedm let ve vrcholovém managementu mezinárodní hotelové provozní a investiční společnosti se zaměřením na hotelový development ve střední a východní Evropě.

V rámci svého předchozího pracovního nasazení byl zodpovědný za development a otevření několika hotelů jako například Hotel Imperial Prague, Hotel Crowne Plaza Prague Castle, Hotel Double Tree by Hilton Oslo a dalších.  David Nath je absolventem fakulty Účetnictví a finance na Mezinárodní Univerzitě v Praze (2011). Je certifikovaným finančním manažerem (2011).
 
Ve volném čase se David Nath věnuje převážně své rodině, zvláště pak svým dětem a také cestování po Evropě. Hovoří dvěma cizími jazyky – anglicky a německy. Je ženatý a má tři děti.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

granit-sunrise sitemap

pills24.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018