EKOSPOL hlásí čtyři novoroční personální změny

Hlavní stránka / Personální změny / EKOSPOL hlásí čtyři novoroční personální změny

6.1.2015

EKOSPOL hlásí čtyři novoroční personální změny PRAHA – V developerské společnosti EKOSPOL došlo s účinností od 1. ledna 2015 ke čtyřem personálním změnám. Novým ředitelem personálního sektoru byl jmenován Tomáš Betlach, novým zástupcem ředitele sektoru výstavby Roman Havlíček a vedoucím oddělení výběrových řízení Ondřej Chalupa. Do pozice asistentky generálního ředitele byla jmenována Gabriela Plchotová.

Tomáš Betlach (34) vystudoval Pedagogickou fakultu na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Po studiích působil jako pedagog a výchovný poradce. Se společností EKOSPOL spojil svoji pracovní kariéru v prosinci 2008, kdy nastoupil do pozice personalisty. Ve svém volném čase se věnuje rodině, četbě a squashi.

Roman Havlíček (30) vystudoval obor Konstrukce pozemních staveb na Stavební fakultě ČVUT v Praze. Před příchodem do společnosti EKOSPOL působil jako jednatel českobudějovických stavebních společností. Do EKOSPOLU nastoupil v březnu 2011 na pozici technický dozor investora, poté působil na pozici vedoucí manažer projektu. Roman Havlíček je vynikajícím českým reprezentantem v bojovém umění Taekwon-Do, v němž vybojoval na mistrovství světa v roce 2002 3. místo a je mnohonásobným medailistou i z mistrovství Evropy (2002 – 2. místo; 2012 a 2013 – 3. místo). Je členem seniorského týmu, který čtyřikrát po sobě získal v této disciplíně titul nejúspěšnějšího týmu mistrovství světa. Ve svém volném čase se věnuje běhu a jízdě na kole.
 
Ondřej Chalupa (25) vystudoval obor Konstrukce pozemních staveb na ČVUT v Praze. Během studií působil jako stavbyvedoucí na malých stavbách. Do společnosti EKOSPOL nastoupil v listopadu 2013. Mezi jeho záliby patří tenis, squash, běh a jízda na motorce.
 
Gabriela Plchotová (25) vystudovala mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze a obor Produkce na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Během studií pracovala jako PR manažerka hudební skupiny FiHa a později i jako asistentka režie v České televizi při natáčení seriálu Znamení koně II. Do společnosti EKOSPOL Gabriela Plchotová nastoupila v říjnu 2014. Ve svém volném čase se věnuje cestovaní, lyžování a pole dance.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Tomáš Beltach

Tomáš Beltach

Roman Havlíček

Roman Havlíček

Gabriela Plchotová

Gabriela Plchotová

Ondřej Chalupa

Ondřej Chalupa

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

fashioncarpet.com.ua

www.biceps-ua.com

ссылка pharmacy24.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018