EKOSPOL posílil marketing a chce se více zaměřit na sociální sítě

Hlavní stránka / Personální změny / EKOSPOL posílil marketing a chce se více zaměřit na sociální sítě

8.1.2016

EKOSPOL posílil marketing a chce se více zaměřit na sociální sítě Developerská společnost EKOSPOL vstupuje do nového roku 2016 s posíleným sektorem marketingu. Vedením nově zřízeného kreativního oddělení byl od 1. ledna 2016 pověřen Adam Pýcha (25), který je zároveň content managerem pro internetová média. Novým vedoucím oddělení PR a tiskovým mluvčím společnosti se od stejného data stal Filip Sušanka (32). Jako tiskový mluvčí bude nadále působit i Jiří Štefek. Sektor marketingu na postu hlavního analytika posílil také Jiří Chroustovský (27).

„Web i sociální sítě, jako například Facebook či Twitter, jsou velmi důležitým komunikačním kanálem současnosti, který nesmí lídr trhu opomíjet. Proto jsme vytvořili novou pozici web content managera, který bude zodpovídat za veškerý obsah nejen firemního webu, ale bude také správcem facebookového profilu,“ řekl Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL. Zdůraznil zároveň, že nynější změny neznamenají, že by sektor marketingu dosud fungoval špatně. „Současné personální a organizační změny mají činnost sektoru zlepšit a ještě více zefektivnit,“ vysvětluje Korec.
 
Adam Pýcha (25) vystudoval mezinárodní vztahy a evropská studia na Univerzitě Palackého v Olomouci. Spoluzakládal společnosti iParťák s.r.o. a Redakce s.r.o. a stál u zrodu portálů Copywriteři.cz a Wordpress.cz. Do EKOSPOLU nastoupil v říjnu 2015. Pravidelně přednáší o online marketingu a businessu pro firmy, středoškoláky a na vysokých školách. Kromě toho se věnuje také tvůrčímu psaní. Má dvě kočky a manželku.
 
 
 
Filip Sušanka (32) studoval žurnalistiku a politologii na Masarykově univerzitě v Brně. Deset let působil jako redaktor v několika celostátních médiích. Do EKOSPOLU přešel v listopadu 2015 z České tiskové kanceláře (ČTK), kde takřka tři roky působil jako ekonomický redaktor se zaměřením na stavebnictví. Ve svém volném čase se věnuje rodině, čtení a cestování.
 
 
Jiří Chroustovský (27) po bakalářském studiu Fakulty informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze pokračoval v inženýrském studiu Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze. Tu ukončil diplomovou prací týkající se analýzy vývoje počtu cizinců v ČR. Stejné problematice se věnoval i v Odboru azylové a migrační politiky Ministerstva vnitra ČR. Ve společnosti EKOSPOL pracuje od listopadu 2015. K jeho hlavním koníčkům patří četba, turistika a míčové sporty.
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

моторное масло mobil 1

https://pillsbank.net

http://steroid-pharm.com
Všechna práva vyhrazena © 2018