Firma Cushman & Wakefield rozšiřuje tým správy nemovitostí

Hlavní stránka / Personální změny / Firma Cushman & Wakefield rozšiřuje tým správy nemovitostí

19.9.2013

Firma Cushman & Wakefield rozšiřuje tým správy nemovitostí PRAHA - Michal Ešner, Pavel Heidenreich, Lucie Izáková a Kateřina Matoušová nastoupili do týmu správy nemovitostí v Cushman & Wakefield. Firma rozšiřuje řady zaměstnanců v souvislosti s nedávným získáním nové zakázky v nákupní Galerii Fénix v Praze.

Michal Ešner (32) nastupuje jako manažer nákupního centra. Přichází ze společnosti Multi Mall Management Czech Republic, kde působil jako marketingový manažer pro OC Forum Ústí nad Labem (od 2010). Předtím se věnoval marketingu a zahraničnímu obchodu ve společnosti CWS a během studia pracoval v Nassauské spořitelně v Německu.  Michal Ešner se ve volném čase věnuje tenisu a řadě dalších sportů, fotografování a zajímá se o výpočetní techniku.
 
Pavel Heidenreich (51) nastupuje na pozici technického manažera. Má za sebou dlouholetou praxi facility manažera ve společnostech Fameo, Johnson Controls International a Optimal Praha, kde pracoval na řadě významných zakázek. Má rád historii, literaturu a turistiku.
 
Týmovou asistentkou se stává Lucie Izáková, která stejně jako Pavel Heidenreich přechází do Cushman & Wakefield ze společnosti CBRE Property and Asset management. Lucie Izáková má dlouholetou praxi jako asistentka a office manažerka. Od roku 1990 pracovala například pro společnosti Elvia Pro, Zdravé obouvání nebo Kodak Expres. K jejím koníčkům patří historie a dějiny architektury.
 
Finanční administrátorkou týmu je Kateřina Matoušová, která přichází ze společnosti iCom Vision Holding. V uplynulých letech pracovala na asistentských pozicích také ve firmách Reutax a Defend Central Europe. K jejím zálibám se řadí umění, literatura a film.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Lucie-Izakova-sprava-nemovitosti-C-W.jpg

Lucie-Izakova-sprava-nemovitosti-C-W.jpg

Michal-Esner-sprava-nemovitosti-C-W.jpg

Michal-Esner-sprava-nemovitosti-C-W.jpg

Pavel-Heidenreich-sprava-nemovitosti-C-W.jpg

Pavel-Heidenreich-sprava-nemovitosti-C-W.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

тренболон ацетат

http://steroid-pharm.com
Všechna práva vyhrazena © 2018