Jakub Kejval je novým generálním ředitelem BUREAU VERITAS SLOVAKIA

Hlavní stránka / Personální změny / Jakub Kejval je novým generálním ředitelem BUREAU VERITAS SLOVAKIA

28.2.2016

Jakub Kejval je novým generálním ředitelem BUREAU VERITAS SLOVAKIA S účinností od 1. ledna 2016 byl novým generálním ředitelem společnosti BUREAU VERITAS SLOVAKIA jmenován Jakub Kejval. Na této pozici vystřídal Oliviera Ducrota, který zůstává na pozici šéfa Central Europe District.

„Mým cílem je poskytovat našim klientům komplexní řešení zejména v oblasti kvality, BOZP a životního prostředí. Tato řešením jim nejen pomohou splnit legislativní požadavky, ale i snížit rizika a zvýšit výkon. Růstový potenciál vidím zejména v automobilovém a potravinářském průmyslu,“ říká Jakub Kejval, generální ředitel společnosti.
 
Jakub Kejval obdržel titul Inženýr ekonomie na VŠE Praha v roce 2000 (specializace: Mezinárodní obchod a Právo v podnikání). Od roku 2001 buduje svou kariéru v BUREAU VERITAS, kde postupně rozšířil svou působnost z finančního controllingu na finančně-provozní řízení firmy. V lednu 2012 byl jmenován generálním ředitelem pro Českou republiku a zároveň zastával funkci zástupce generálního ředitele BUREAU VERITAS SLOVAKIA. 
 
Certifikační a inspekční společnost BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. je součástí mezinárodní skupiny Bureau Veritas, která je lídrem celosvětového certifikačního trhu a poskytuje komplexní služby v oblastech kvality, hygieny, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, životního prostředí a společenské odpovědnosti. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

моторные масла киев

https://pillsbank.net

www.adulttorrent.org/category/lesbians
Všechna práva vyhrazena © 2018