Jan Soška se stal novým partnerem TPA Horwath

Hlavní stránka / Personální změny / Jan Soška se stal novým partnerem TPA Horwath

8.2.2016

Jan Soška se stal novým partnerem TPA Horwath Řadu partnerů společnosti TPA Horwath nově rozšířil v lednu 2016 Jan Soška. Na novou pozici přechází z daňového oddělení skupiny TPA Horwath. Jan Soška začal ve společnosti TPA Horwath působit již v roce 1999 ještě jako student VŠE Praha na pozici asistenta v auditorském oddělení. Po roce přestoupil do oddělení daňového poradenství.

Od roku 2003 vykonával pozici senior manažera. Je odborníkem na mezinárodní zdanění, převodní ceny, daňové poradenství pro právnické a fyzické osoby, na daňovou due diligence a na transakční poradenství. Je absolventem VŠE Praha a postgraduálního studia mezinárodního zdanění na Wirtschaftsuniversität ve Vídni (LL. M.). Daňovým poradcem je od roku 1999.
 
Aktivně se věnuje rovněž lektorské činnosti ve sféře mezinárodního zdanění a také odborné publikační činnosti. Je členem Komory daňových poradců České republiky, aktivně se zapojuje do činnosti Sekce mezinárodního zdanění a cla. Jan Soška se stal vítězem v soutěži DAŇAŘ a DAŇOVÁ firma roku 2012 v kategorii největší daňová hvězda roku v oblasti daně z příjmů právnických osob a probojoval se tak do daňové kanceláře snů.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://fashioncarpet.com.ua.
babyforyou.org

agroxy.com/prodat/goroh-146
Všechna práva vyhrazena © 2018