JLL hlásí změny v oddělení kancelářských nemovitostí

Hlavní stránka / Personální změny / JLL hlásí změny v oddělení kancelářských nemovitostí

21.1.2013

JLL hlásí změny v oddělení kancelářských nemovitostí PRAHA - Pražská pobočka poradenské společnosti Jones Lang LaSalle provedla personální změny v Oddělení kancelářských nemovitostí. Vedoucím oddělení pronájmů, které se rozdělilo na dvě složky, se stal Eduard Forejt, vedoucím týmu zastupování pronajímatelů kancelářských nemovitostí Jan Mechl a vedoucím oddělení zastupování nájemců je Petr Kareš.

Eduard Forejt (36) působí na realitním trhu již 12 let. V letech 2003 až 2005 pracoval v kancelářském oddělení King Sturge. V roce 2006 nastoupil do stejného týmu v Jones Lang LaSalle. Eduard Forejt zde působil jako poradce v oblasti kancelářských nemovitostí a v roce 2008 vystřídal Tewfika Sabonguiho ve vedení týmu zastupování pronajímatelů kancelářských nemovitostí (Landlord Representation). Jeho úkolem v nové pozici bude řízení vztahů s klienty, business development a získání nových klientů pro obě části Oddělení pronájmů kancelářských nemovitostí.  Eduard Forejt studoval Vysokou školu finanční a správní. K jeho koníčkům patří architektura, tradiční myslivost, motocykly a IT. Mluví plynně anglicky a částečně také rusky.           
 
Jan Mechl (35) se stal novým vedoucím týmu zastupování pronajímatelů kancelářských nemovitostí (Landlord Representation). Je absolventem Sheffield Hallam University ve Velké Británii. V pražské pobočce Jones Lang LaSalle pracuje od roku 2005 a získal bohaté zkušenosti s pronájmy kancelářských nemovitostí jak na straně pronajímatelů, tak na straně nájemců. Ve své nové pozici se zaměří na poskytování kvalitního klientského servisu pronajímatelům a rozšiřování portfolia zastupovaných nemovitostí.  Jan Mechl mluví plynně anglicky a ve volném čase se věnuje hudbě, lyžování a dobrému jídlu.     
 
Petr Kareš (45) zůstává i nadále vedoucím oddělení zastupování nájemců (Tenant Representation), které úspěšně řídí od roku 1999. Toto oddělení specializované na poskytování služeb uživatelům kancelářských prostor bylo firmou Jones Lang LaSalle založeno jako první na pražském trhu a od té doby se udržuje na předním místě dlouhodobé úspěšnosti. Petr Kareš vystudoval České vysoké učení technické v Praze a od svého absolutoria pracuje v oblasti stavebnictví, developmentu a realit. Ve společnosti Jones Lang LaSalle působí od roku 1996, kde prošel oddělením služeb pronajímatelům, vedl konzultační oddělení zaměřené na výzkum realitního trhu, oceňování nemovitostí a strategické poradenství a od roku 1999 stojí v čele zmíněného oddělení zastupování nájemců kancelářských nemovitostí. Petr Kareš mluví plynně anglicky a francouzsky. K jeho koníčkům patří sport, hra na kytaru a cestování. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Eduard-Forejt.jpg

Eduard-Forejt.jpg

Jan-Mechl.jpg

Jan-Mechl.jpg

Petr-Kares.jpg

Petr-Kares.jpg

 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.220km.com.ua

www.maxformer.com

more information best-cooler.reviews
Všechna práva vyhrazena © 2018