Jonathan Hallett povede středoevropský tým Cushman & Wakefield

Hlavní stránka / Personální změny / Jonathan Hallett povede středoevropský tým Cushman & Wakefield

6.3.2013

Jonathan Hallett povede středoevropský tým Cushman & Wakefield PRAHA – Další posílení dominantního postavení poradenské společnosti Cushman & Wakefield ve střední Evropě je cílem personální změny ve vedení tohoto regionu. Šéfem Cushman & Wakefield ve střední Evropě se stal Jonathan Hallett.

Ten povede tým 400 lidí v kancelářích v České republice, Maďarsku, Polsku, na Slovensku a v Rumunsku. Jonathan Hallett bude sídlit v Praze a nadále povede velmi úspěšnou českou kancelář, v jejímž čele stojí od roku 2003. Rovněž bude zastupovat středoevropský region v představenstvu EMEA.
 
Richard Petersen řídil kancelář Cushman & Wakefield v Polsku od jejího vzniku v roce 1991 a stál u základů jejího úspěchu. Richard Petersen odchází ze své pozice a předává vedení do rukou Charlese Taylora ke konci prvního pololetí letošního roku.
 
Charles Taylor stál v čele maďarské kanceláře v uplynulých 11 letech. Její vedení nyní přebírá Gergely Pados, dosavadní šéf kancelářského týmu v Budapešti.
 
„Změny jdou ruku v ruce se strategickým plánem firmy zaměřit se na růst v regionu,” říká Jonathan Hallett a dodává:  “Usilujeme o vytvoření integrované platformy pro poskytování služeb na vysoké úrovni jak domácím, tak mezinárodním klientům.” 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

мастерон

eurobud.com.ua/bitumnaya-cherepitsa-iko-armourglass/
Všechna práva vyhrazena © 2018