Kateřina Felgrová se vrací po mateřské dovolené do týmu JLL

Hlavní stránka / Personální změny / Kateřina Felgrová se vrací po mateřské dovolené do týmu JLL

25.11.2012

Kateřina Felgrová se vrací po mateřské dovolené do týmu JLL PRAHA - V listopadu 2012 rozšířila tým maloobchodních nemovitostí Jones Lang LaSalle Kateřina Felgrová (35), která se vrátila po mateřské dovolené na pozici senior konzultantky. K jejím klíčovým projektům budou patří tři pražská nákupní centra Atrium Flora, Galerie Harfa a OC Šestka, kde bude mít na starosti pronájem.

K mimopražským projektům, o které se bude Kateřina Felgrová také starat, patří projekty InterIkea, AFI Palác Pardubice a Carrefour Slovakia. Kateřina Felgrová je absolventkou Podnikohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze. Na realitním trhu se pohybuje od ukončení studií v roce 2004, kdy začínala jako realitní specialistka v ČSOB a následně jaké koordinátorka pronájmu v Tesco Stores.
 
Od roku 2007 působí v oddělení maloobchodních nemovitostí pražské pobočky Jones Lang LaSalle, kde měla na starosti projekty Palác Flóra, Galerie Harfa, Forum Liberec a InterIkea. Podílela se na úspěšném marketingu Fashion Areny Outletu Štěrboholy či naopak projektu luxusního centra City Gate v Bratislavě. Úspěšně pronajala nákupní centrum Plzeň Plaza a zastupovala společnost Adidas při jednáních o pronájmu maloobchodních prostor.
     
Kateřina Felgrová je vdaná, má tříletého syna a kromě rodiny patří k jejím koníčkům cestování, četba a sport. Mluví plynně anglicky a německy.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

ka4alka.com.ua

www.gazon.net.ua

http://220km.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018