Keramika Soukup má nového výkonného ředitele

Hlavní stránka / Personální změny / Keramika Soukup má nového výkonného ředitele

9.3.2013

Keramika Soukup má nového výkonného ředitele PLZEŇ - Na místo výkonného ředitele společnosti Keramika Soukup, předního prodejce obkladů, dlažeb a koupelnového vybavení na českém trhu, nastoupil k 1. březnu 2013 Jiří Soukup mladší.

Jiří Soukup ml. pracuje v rodinné firmě již řadu let. Po ukončení studií působil na různých postech, počínaje oddělením skladu a logistiky přes maloobchodní prodej až po marketing a finance. Detailně se tak seznámil s fungováním celé společnosti. Ve spolupráci se svojí sestrou Janou Soukup Líkařovou, manažerkou strategického nákupu a marketingu, úspěšně pokračuje v rozvoji firmy, kterou před více než 20 lety založil jejich otec.
 
Jiří Soukup ml. nastoupil do funkce výkonného ředitele s cílem udržet přední pozici Keramiky Soukup v prodeji obkladů a dlažeb na českém trhu a nadále ji rozvíjet a zvyšovat její podíl na trhu. Již uskutečňovanou vizí je navýšení sortimentu na pobočkách v Plzni a Praze tak, aby pokryl co nejširší potřeby maloobchodních zákazníků i stovky stálých velkoobchodních partnerů. Po úspěšném rozšíření nabídky o sanitu přibude k poskytovanému servisu také prodej dveří a podlah, jak v ekonomické třídě, tak i v luxusním provedení.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

там

http://teplostar.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018