Martin Šimek a Frédéric Le Fichoux jsou novými partnery společnosti C&W

Hlavní stránka / Personální změny / Martin Šimek a Frédéric Le Fichoux jsou novými partnery společnosti C&W

12.1.2014

Martin Šimek a Frédéric Le Fichoux jsou novými partnery společnosti C&W PRAHA – Novými partnery poradenské realitní společnosti Cushman & Wakefield se od ledna letošního roku stali Martin Šimek a Frédéric Le Fichoux. Šimek povede tým správy nemovitostí v ČR a Le Fichoux hotelový tým v regionu střední a východní Evropy.

Martin Šimek (47) bude odpovědný za projekty klíčových klientů v regionu střední Evropy. Do Cushman & Wakefield nastoupil v roce 2010. Má dlouholetou praxi a detailní znalost oboru. Dříve pracoval jako ředitel a jednatel ve společnosti Multi Mall Management Czech Republic (2004-2010). Mimo jiné pracoval řadu let pro Správu pražského hradu na vedoucích pozicích v divizi správy movitého a nemovitého majetku.
 
Vystudoval fakultu tělesné výchovy na Karlově univerzitě. Oboru se věnoval v letech 1990-1993, kdy učil na gymnáziu PORG v Praze. Je odborným členem Královského spolku diplomovaných znalců (RICS). Ve volném čase se věnuje sportům (profesionálně hraje košíkovou) a poslouchá rockovou hudbu. 
 
Frédéric Le Fichoux (35) vede hotelový tým v regionu střední a východní Evropy (Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko a balkánské země).  Le Fichoux má více jak 13 let zkušeností v oblasti hotelnictví. Do pražské kanceláře Cushman & Wakefield Hospitality nastoupil v březnu 2007. Poradenstvím v oblasti hotelových nemovitostí ve středoevropském regionu se zabývá přes devět let. 
 
Le Fichoux vystudoval MBA v oboru Mezinárodní hotelový management na IMHI (Cornell – ESSEC) University v Paříži. Následně absolvoval postgraduální studium v oboru investování do nemovitostí na University of Reading ve Velké Británii, kde získal titul MRICS. K jeho koníčkům patří hotely, fotografování a snowboarding.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Frederic-Le-Fichoux-Cushman-Wakefield.jpg

Frederic-Le-Fichoux-Cushman-Wakefield.jpg

Martin-Simek-Cushman-Wakefield.jpg

Martin-Simek-Cushman-Wakefield.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

данабол купить

contact us
Všechna práva vyhrazena © 2018