Mirko Kalous posiluje vedení OKIN GROUP

Hlavní stránka / Personální změny / Mirko Kalous posiluje vedení OKIN GROUP

20.3.2014

Mirko Kalous posiluje vedení OKIN GROUP PRAHA - Místopředsedou správní rady OKIN GROUP se stal Mirko Kalous. Do OKIN přišel v říjnu 2013 a posílil top management jedné z vůdčích outsourcingových firem, která poskytuje služby zákazníkům v Evropě, Africe, na Blízkém východě a patří mezi největší globální poskytovatele těchto služeb v České republice.

OKIN GROUP zastřešuje značky OKIN BPO a OKIN FACILITY. Mirko Kalous bude odpovědný za rozvoj nových oblastí podnikání, inovace, vyhledávání obchodních příležitostí a za zvýšení obchodní výkonnosti.  Skupina OKIN působí na českém trhu již od roku 1993 a pokračuje v dynamickém růstu. Jejími cíli pro letošní rok jsou kromě získání dalších zákazníků také rozvoj nových řešení, vstup na nové trhy a hledání dalších oblastí podnikání.

„Plánujeme expanzi do dalších zemí a významné rozšíření některých produktů OKINu. Zaměřujeme se zejména na ty služby, které využívají nové technologie. Technologie mění byznys modely mnoha oborů a naší ambicí je patřit v inovacích k lídrům. Mojí prioritou je tedy především obchod, inovace a řízený rozvoj napříč celou skupinou,“ uvádí Mirko Kalous a dodává: „Uvědomuji si, že zákazník vyžaduje jednoduchou, dostupnou a měřitelnou službu.“
 
Mirko Kalous ve skupině OKIN GROUP pracoval již v letech 2002 až 2005 jako provozní ředitel. Do své nové funkce nyní přichází ze společnosti Ness Technologies, kde působil od roku 2005 – nejdříve jako provozní ředitel a od roku 2007 až do roku 2013 jako generální ředitel pro Českou republiku. Mirko Kalous získal titul MBA na Nottingham Trent University v Brně, je ženatý, má tři děti a k jeho zálibám patří cyklistika, fotografování a hudba.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

kapli.kiev.ua

www.ka4alka.com.ua

также читайте
Všechna práva vyhrazena © 2018