Nik Vincke je novým členem představenstva ČMSS

Hlavní stránka / Personální změny / Nik Vincke je novým členem představenstva ČMSS

30.6.2014

Nik Vincke je novým členem představenstva ČMSS PRAHA - Nik Vincke (45) se stal novým členem představenstva Českomoravské stavební spořitelny, a. s., a to s platností od 1. června 2014. Nahradil tak dosavadního člena představenstva Tomáše Jirgla, který se vrací do mateřské Československé obchodní banky, a. s., na pozici výkonného ředitele pobočkové sítě.

Nik Vincke bude zodpovědný za oblast ekonomiky a finančního řízení, dále za řízení rizik a matematiku stavebního spoření a v neposlední řadě pak za hospodářskou správu. Vincke působil v letech 1993 až 1997 ve vedoucích funkcích v oblasti pojišťovnictví v rodné Belgii, od roku 1998 pracuje pro jednu z největších bankovních společností KBC. V letech 2005 až 2009 byl předsedou představenstva a generálním ředitelem ČSOB poisťovny na Slovensku. Nyní do ČMSS přichází z mateřské ČSOB z pozice výkonného ředitele specializovaného bankovnictví a pojišťovnictví.

Nik Vincke je absolventem Katolické univerzity v Lovani (Belgie), kde se věnoval i svému postgraduálnímu studiu. Titul MBA pak získal na Antverpské vysoké škole managementu. Je ženatý a má dceru a syna. Mezi největší záliby patří běh a jízda na kole.
 
Představenstvo banky je takto kompletní. Nyní pracuje ve složení předseda představenstva Vladimír Staňura, místopředseda Manfred Koller, dalšími členy jsou pak Věra Koubová a Nik Vincke.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

клик рамки

T-Bitbot отзывы

read more www.generico-pro.com
Všechna práva vyhrazena © 2018