Noví top manažeři v Jones Lang LaSalle

Hlavní stránka / Personální změny / Noví top manažeři v Jones Lang LaSalle

14.2.2013

Noví top manažeři v Jones Lang LaSalle PRAHA - Pražská pobočka Jones Lang LaSalle informuje o dvou nových top manažerech - Pavel Scháňka (36) byl jmenován vedoucím Oddělení správy nemovitostí pro Českou republiku a region střední Evropy a bude zodpovídat za služby poskytované poradenskou společností Jones Lang LaSalle napříč zmíněným regionem. Stuart Jordan (32) pak byl povýšen na pozici vedoucího Oddělení realitních investic pro Českou republiku.

Pavel Scháňka pracoval tři roky v Unicredit Bank v Oddělení financování komerčních nemovitostí. V roce 2005 nastoupil do poradenské společnosti CBRE, kde se záhy stal vedoucím Oddělení realitních investic pro Českou republiku a posléze pro region střední Evropy. V roce 2010 nastoupil do GE Capital Real Estate, kde působil jako vedoucí Asset Managementu pro region střední Evropy. Na této pozici měl na starosti nemovitosti financované GE Capital Real Estate v České republice, Polsku, Slovensku, Maďarsku, Bulharsku a Rumunsku.
 
Je absolventem Univerzity v Readingu ve Velké Británii, kde získal diplom v oboru Realitní investice a Management realitních portfolií, a také Vysoké školy ekonomické (oboru Finance, Účetnictví a Právo). Specializuje se na asset a property management, financování nemovitostí a realitní transakce.
 
Stuart Jordan (32) je od února zodpovědný za investiční realitní transakce řízené Jones Lang LaSalle. Je to zkušený realitní odborník v oblastech oceňování nemovitostí a asset management (specializoval se na ně ve firmách Cushman & Wakefield a Aston REIM v České republice) a dále realitní investice (působil jako investiční manažer pro střední Evropu v realitním fondu Endurance Fund). Než se v roce 2005 přestěhoval do České republiky, pracoval pro britskou společnost Carter Jonas a měl na starosti nemovitosti britské koruny v Yorkshiru a na severu Anglie.
 
Stuart Jordan je jedním z nejmladších členů RICS (Královského institutu certifikovaných znalců) na světě a je absolventem oboru Management nemovitostí na Notttingham Trent University. V roce 2012 byl Stuart Jordan (na tři následující roky) zvolen předsedou české pobočky RICS.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Pavel-Schanka-Jones-Lang-LaSalle.jpg

Pavel-Schanka-Jones-Lang-LaSalle.jpg

Stuart-Jordan-Jones-Lang-LaSalle.jpg

Stuart-Jordan-Jones-Lang-LaSalle.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

штабелеры

learn more
Všechna práva vyhrazena © 2018