Novou výkonnou manažerkou ARTN je Monika Kofroňová

Hlavní stránka / Personální změny / Novou výkonnou manažerkou ARTN je Monika Kofroňová

25.6.2013

Novou výkonnou manažerkou ARTN je Monika Kofroňová       PRAHA - S účinností od 5. června 2013 se výkonnou manažerkou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) stala ing. Monika Kofroňová (38). Nová výkonná manažerka byla vybrána na základě výběrového řízení, které proběhlo v uplynulých dvou měsících. ARTN, jejímiž členy jsou přední osobnosti z nejrůznějších oblastí trhu nemovitostí, se chce nyní vedle plnění svých základních cílů soustředit také na komunikaci s odbornou veřejností a médii. Nová výkonná manažerka bude vykonávat i roli tiskové mluvčí.

Monika Kofroňová v pozici výkonné manažerky bude zodpovědná za aktivity Asociace skládající se z aktivit pro členy a aktivit zaměřených na odbornou a laickou veřejnost. Takovými činnostmi ARTN jsou vydávání pravidelných zpráv o stavu trhu nemovitostí, tzv. Trend Report, pravidelná diskusní setkání a kulaté stoly za účasti předních odborníků na aktuální témata rozvoje trhu nemovitostí, záštita prestižní soutěže Nejlepší z realit/Best of Realty, propagace trhu na zahraničních akcích a u zahraničních partnerských asociací, přednášková činnost členů, návrhy legislativních úprav, spolupráce s vládními organizacemi, ministerstvy, apod.
 
Monika Kofroňová má bohaté zkušenosti z oblasti komunikace a PR. Po úspěšném působení v agentuře AMI Communications, pracovala pět let v roli Corporate Communications Manager ve společnosti Philips Česká republika, kde byla zodpovědná za externí a interní komunikaci společnosti. Po skončení mateřské dovolené nastoupila na pozici prozatímní manažerky korporátní komunikace a tiskové mluvčí ve společnosti Henkel, kde její angažmá skončilo loni v prosinci.
 
Nová výkonná manažerka ARTN vystudovala Slezskou univerzitu v Opavě, Obchodně podnikatelskou fakultu v Karviné. Hovoří anglicky, španělsky a rusky, je vdaná a kromě rodiny se ve volném čase věnuje cestování, zumbě a zpívání v komorním sboru.  

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

dotaz Tomáš Seibert 23.5.2017 16:11

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.avtomaticheskij-poliv.com.ua

220km.net

www.steroid-pharm.com
Všechna práva vyhrazena © 2018