Novým generálním ředitelem Inter IKEA Centre Group ČR/SR je Francisco Coutinho Moura

Hlavní stránka / Personální změny / Novým generálním ředitelem Inter IKEA Centre Group ČR/SR je Francisco Coutinho Moura

22.10.2012

Novým generálním ředitelem Inter IKEA Centre Group ČR/SR je Francisco Coutinho Moura PRAHA - V čele developerské společnosti Inter IKEA Centre Group ČR/SR, která v Čechách a na Slovensku vlastní, staví a spravuje nákupní centra Avion Shopping Park, stojí od 1. října 2012 nový generální ředitel Francisco Countinho Moura. V této vrcholné funkci vystřídal Pavla Hradce, který se nově stal ředitelem projektového manažmentu nákupních center IKEA MOS v Rusku.

„Velice mě těší, že se stávám součástí společnosti IICG v Česku a na Slovensku, jejíž talentovaný a zkušený tým dosahuje vynikajících výsledků. Naším cílem bude dále upevnit pozici firmy v náročném a stále více konkurenčním prostředí českého trhu. Dosáhnout toho chceme prostřednictvím stále se zvyšující kvality a řízení nákladů a díky neustálým inovacím zejména v oblasti rozvoje a řízení našich center,“ říká nový ředitel.
 
Francisco Countinho Moura působil od roku 2009 na pozici ředitele oddělení property pro nákupní centra IICG ve Španělsku a Portugalsku. Vystudoval obor ekonomika na lisabonské univerzitě a před svým nástupem do IICG získal bohaté pracovní zkušenosti v oblasti maloobchodu a nákupních center v nadnárodních společnostech jako SC Johnson nebo Sonae Sierra, která spravuje síť nákupních center ve Španělsku. Podílel se i na projektech v různých regionech Evropy. Nejčastěji zastával pozice související s oblastmi financí, výroby, provozu a managementu.
 
Jeho předchůdce ve funkci Pavel Hradec má v ruském IKEA MOS na starosti komerční rozvoj a tvorbu projektů nákupních center. Do společnosti IICG ČR/SR nastoupil v roce 2001 jako ředitel nákupního centra Avion Shopping Park Ostrava. Ve firmě prošel řadou funkcí včetně pozic marketingového ředitele nebo ředitele developmentu pro ČR/SR. Generálním ředitelem IICG ČR/SR byl od roku 2008.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

питна вода

у нас
Všechna práva vyhrazena © 2018