Novým provozním ředitelem CTP je Robert Pitt

Hlavní stránka / Personální změny / Novým provozním ředitelem CTP je Robert Pitt

18.1.2018

Novým provozním ředitelem CTP je Robert Pitt Robert Pitt se stal novým provozním ředitelem skupiny CTP Invest. Ve své nové funkci se bude podílet na vytváření procesů, které pomohou efektivně strukturovat fungování společnosti a připravit CTP na další růst potřebný k dosažení jejích ambiciózních cílů. Hlavním zaměřením Roberta Pitta budou oblasti HR, IT, právo a další.

Robert Pitt (47) pochází z Irska, kde získal titul z ekonomie na University College Dublin. Svou kariéru ve střední Evropě zahájil u firmy Irská Investiční společnost v roce 1992. Následně působil v PricewaterhouseCoopers. V roce 1999, poté, co pracoval dva roky v developmentu v Číně, se stal členem týmu Lidl v Irsku a Severním Irsku jako ředitel v oblasti nemovitostí. Posléze byl jmenován do funkce COO pro Lidl Česká a Slovenská republika. Zkušenosti sbíral také ve společnosti Tesco, kde více jak 7 let zastával funkci generálního a provozního ředitele franšízové sekce. Do CTP přišel z pozice generálního ředitele firmy INM PLC v Irsku.
 
CTP je rychle rostoucí společností a lídr na trhu průmyslových nemovitostí v regionu střední a východní Evropy. „Během uplynulých 24 měsíců se naše společnost výrazně rozšířila a je v současné době aktivní v celé střední a východní Evropě. Do našeho týmu se připojilo 350 nových lidí, jež pomohou s plánem zdvojnásobit portfolio a dosáhnout do roku 2022 10 milionů čtverečních metrů. Robert Pitt přináší zkušenosti a úsilí, kterými značně přispěje k tomu, že CTP bude připravena k růstu. Jeho praktický přístup nám pomůže v provozních záležitostech,“ uvedl Remon Vos, generální ředitel společnosti CTP.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

http://profvest.com

https://pillsbank.net

читайте здесь
Všechna práva vyhrazena © 2018