Novým ředitelem sektoru výstavby v EKOSPOLU je Petr Valeš

Hlavní stránka / Personální změny / Novým ředitelem sektoru výstavby v EKOSPOLU je Petr Valeš

4.1.2016

Novým ředitelem sektoru výstavby v EKOSPOLU je Petr Valeš PRAHA – Novým ředitelem sektoru výstavby ve společnosti EKOSPOL se od 1. ledna 2016 stal Petr Valeš. Ten vystudoval obor Konstrukce pozemních staveb na Stavební fakultě Českého vysokého učení technického v Praze a do EKOSPOLU nastoupil v říjnu 2014 jako hlavní inženýr projektu. Poté působil jako vedoucí oddělení projekce. Ve svém volném čase se věnuje cestování, cyklistice, lyžování nebo sportovnímu rybolovu.

„Petr Valeš již prokázal, že složité pracovní úkoly pro něj nejsou nepřekonatelnou překážkou. Například jeho nápad navrhnout u bytů 1+kk oddělený spací kout považuji za jeden z nejlepších nejen v rámci naší společnosti, ale i celého realitního trhu. A stejný vizionářský přístup od něho očekávám i v jeho nové pozici,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL.
 
Petr Valeš v nové funkci vystřídá Romana Havlíčka. „Romanu Havlíčkovi za jeho mnohaletou práci pro naši společnost velice děkuji. Pro EKOSPOL odvedl velký kus práce a byl jedním z jeho klíčových manažerů. Svému nástupci nastavil laťku hodně vysoko a její překonání vnímám pro Petra Valeše jako velkou výzvu,“ dodává Evžen Korec.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

винстрол купить

купить nissan x trail

мазда cx 5
Všechna práva vyhrazena © 2018