Novým výkonným ředitelem HB Reavis je Pavel Trenka

Hlavní stránka / Personální změny / Novým výkonným ředitelem HB Reavis je Pavel Trenka

11.10.2013

Novým výkonným ředitelem HB Reavis je Pavel Trenka PRAHA - Majoritní vlastník mezinárodní developerské skupiny HB Reavis Ivan Chrenko oznámil svůj odchod z pozice group CEO. V této funkci ho vystřídal Pavel Trenka, který ve společnosti působí od roku 2007. Aktivně se podílel na všech zásadních rozhodnutích skupiny včetně její transformace na mezinárodní společnost, akvizic nových projektů a prodeje dokončených developmentů.

„Tento rok skupina HB Reavis oslavila svoje dvacáté narozeniny. Bylo to 20 let mimořádného růstu, z původních čtyř zaměstnanců se společnost v této době rozrostla na 400. Začínali jsme s pár tisíci slovenských korun, dnes má skupina hodnotu přes 860 milionů eur. Začali jsme a dlouhé roky jsme působili pouze v Bratislavě, dnes jsme aktivní ve čtyřech zemích a v dalších budeme kanceláře v brzké době otevírat. Stali jsme se profesionální mezinárodní firmou, na kterou jsem velmi hrdý,“ uvedl Ivan Chrenko.
 
 „Pavel Trenka stál za profesionalizací skupiny HB Reavis. Jsem přesvědčený, že představuje kontinuitu v řízení našeho byznysu,“ doplnil Ivan Chrenko, který nadále zůstává předsedou představenstva společnosti a bude se aktivně podílet na dalších akvizicích, tvorbě konceptů nových projektů a zásadních strategických rozhodnutích.
 
„Posun do výkonného vedení jedné z nejúspěšnějších slovenských firem je velký závazek. Mohu se ale opřít o skvělý tým profesionálů na všech organizačních úrovních a to je obrovská konkurenční výhoda. Věřím, že se nám podaří navázat na naše úspěchy nejen na slovenském a středoevropském trhu, kde jsme jedním z lídrů v oblasti developmentu komerčních nemovitostí, ale i v dalších zemích, kde rozbíháme naše aktivity,“ řekl Pavel Trenka ke svému nástupu na pozici group CEO. Před svým nástupem do HB Reavis působil ve společnosti McKinsey&Company v rámci zemí střední a východní Evropy a USA, pracoval rovněž v investiční bance Bank Austria na Slovensku. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

суррогатные мамы объявления

https://ford.niko.ua

www.220km.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018