Ondřej Konopásek se stal partnerem ve společnosti 108 AGENCY

Hlavní stránka / Personální změny / Ondřej Konopásek se stal partnerem ve společnosti 108 AGENCY

10.11.2014

Ondřej Konopásek se stal partnerem ve společnosti 108 AGENCY PRAHA - Ondřej Konopásek působí v realitně-konzultantské společnosti 108 AGENCY od jejího založení v roce 2009 na pozici konzultanta v oddělení průmyslových nemovitostí. Díky jeho dalším aktivitám, jež dlouhodobě přispívají k rozvoji 108 AGENCY, se stal při pětiletém výročí společnosti jejím partnerem.

Ve firmě 108 AGENCY je Ondřej Konopásek kromě obchodu zodpovědný za marketingové aktivity společnosti a jejích klientů jako i za celkový rozvoj společnosti, především pak interních procesů a vyhledávání nových obchodních příležitostí. Do budoucna bude mít na starosti další rozvoj a propagaci oborových portálů SKLADUJ.cz a najdikancelare.cz, které společnost vlastní, přípravu dalších online nástrojů pro akvizici nových klientů a nadále bude rozvíjet obchodní činnost v oblasti průmyslových nemovitostí.

Před příchodem do 108 AGENCY pracoval Ondřej Konopásek na pozici key account managera v marketingové agentuře První Multimediální a dále jako jednatel ve společnosti Kreativní Laboratoř. Hovoří anglicky a mezi jeho záliby patří rodina, práce, sport, kultura a nové technologie.   

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Домофон купить

здесь citroen.niko.ua

Buy Oxaver online in USA
Všechna práva vyhrazena © 2018