Ondřej Vlk je novým ředitelem výzkumného oddělení v Colliers International

Hlavní stránka / Personální změny / Ondřej Vlk je novým ředitelem výzkumného oddělení v Colliers International

27.4.2016

Ondřej Vlk je novým ředitelem výzkumného oddělení v Colliers International Poradenská společnost Colliers International jmenovala Ondřeje Vlka novým ředitelem výzkumného oddělení pro Českou republiku. Ondřej Vlk se ve své nové pozici zaměří zejména na výzkum trhu a poradenství pro klienty ze všech segmentů realitního trhu. Bude podporovat všechna oddělení v rámci společnosti a zároveň dohlížet na přípravu a koordinaci výzkumných studií Colliers.

„Ondřej Vlk přináší do Colliers hodnotné a rozsáhlé vědomosti z klíčových sektorů českého realitního trhu, včetně znalosti regionálních i globálních souvislostí,“ řekl výkonný ředitel Colliers International Česká republika Omar Sattar, držitel titulu MRICS. „Velmi se těším, až naši činnost Ondřej se svými bohatými zkušenostmi podpoří. To bude klíčovým faktorem při dosažení našeho cíle, který spočívá v posílení našeho podnikání prostřednictvím výzkumných analýz. To nám umožní ještě efektivněji pomáhat našim klientům a činit správná rozhodnutí. Na základě přesných dat budeme moci uspokojit jejich požadavky na trhu s nemovitostmi,“ dodal.
 
Před příchodem do Colliers International pracoval Ondřej Vlk jako investiční analytik v pražské pobočce poradenské společnosti CBRE Global Investors, kde byl zodpovědný za analýzu akvizic a prodejů v zemích střední a východní Evropy. Sedm let působil také ve výzkumném oddělení společnosti Jones Langue LaSalle. Z pozice asistenta zde povýšil na seniorního výzkumného analytika. Ondřej Vlk vystudoval Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.220km.com.ua

Buy Decaver online in Canada

read more avtovoz.co.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018